Atrakcje i godne zwiedzenia miejsca niedaleko naszego Ośrodka

Konie, jazda konna, Brożówka (odległość 4 km)
Jazda konna od podstaw pod okiem instruktora lub samodzielne wycieczki dla zaawansowanych jeźdźców.
Jazda konna
Deska, windsurfing, Kruklanki 
Świetne warunki, miejsce od lat zbierające dobre opinii w internecie
Windsurfing
Zagroda Żubrów, Wolisko
W Ośrodku Hodowli Żubrów w Wolisku, niedaleko leśniczówki, znajduje się teren z platformą widokową, skąd zainteresowani turyści mają możliwość podglądania żubrów podczas karmienia, w godzinach od 9 do 11 oraz od 16 do 18 (od maja do września).
żubry
Gołdap - tężnie, grota solna i pijalnia wód mineralnych
Pijalnia Wód Mineralnych „Zdrój” w Gołdapi położona jest w samym sercu dzielnicy uzdrowiskowej. Woda mineralna pochodzi z odwiertu o głębokości 426 m.
Godap
Piramida w Rapie
Piramida w Rapie to jedyna tego typu budowla w Polsce, gdzie zachowały się zmumifikowane zwłoki. Wielu ludzi wierzy, że piramida ma właściwości lecznicze.
Piramida
Wilczy Szaniec w Gierłoży
W samym sercu Mazur znajdują się porośnięte lasem ruiny kwatery głównej Adolfa Hiltera. Zamaskowane miasteczko w lesie - 200 budynków: schrony, baraki, 2 lotniska, elektrownia, dworzec kolejowy, urządzenia klimatyzacyjne, wodociągi, ciepłownie, dwie centrale dalekopisowe.
Szaniec
Małe Ranczo Mini-Zoo
Mini Zoo w Żywkach małej wsi położonej nad jeziorem o tej samej nazwie, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim, w gminie Kruklanki.
mini zoo
Wiadukty w Stańczykach, które przypominają rzymskie akwedukty
To jedna z najbardziej rozpoznawalnych budowli na Mazurach. Wiadukty należą do najwyższych w Polsce. Mają 180 metrów długości i do 36 metrów wysokości.
wiadukty

 

Zobacz możliwości zakwaterowania!