Urlop All Inclusive po którym wrócisz szczuplejsza, w lepszej kondycji, zmotywowana do działania i pełna energii - tak, to możliwe.


Większość osób wraca z urlopu rozleniwiona, bez chęci do działania, pracy, do jakiejkolwiek aktywności i co najgorsze - z kilkoma dodatkowymi kilogramami w bonusie. Tak, tak..wczasy all inclusive może i są przyjemne, ale nie wychodzą nam na dobre. Czy jest inna alternatywa po której wrócimy do domu jak młody Bóg, pełni energii, zapału do działania, motywacji? Odpowiedz brzmi TAK. Jeśli szukasz przyjemnego i skutecznego sposobu na poprawę kondycji, polepszenie samopoczucia, ogólnego stanu zdrowia, extra doładowania energetycznego a przy okazji na pozbycie się zbędnych kilogramów i wysmuklenie sylwetki - obóz sportowy dla dorosłych typu boot camp będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Polecany jest szczególnie osobom, którym brak silnej dyscypliny a ich motywacja umiera śmiercią naturalną już trzeciego dnia. Dlaczego obóz sportowy w wersji boot camp jest najlepszym rozwiązaniem? Ponieważ treningi tego typu wręcz pożerają kalorie i w maksymalny sposób podnoszą sprawność i wydolność organizmu.

Dwa tygodnie na Mazurach, kilkanaście kilogramów mniej. Tak działają wczasy odchudzające i obozy kondycyjne FOX BOOT CAMP


Każda minuta dnia precyzyjnie zaplanowana. Treningi, specjalna dieta, odpoczynek. W chwilach zniechęcenia lub zmęczenia motywacja od profesjonalnej kadry trenerskiej. Efekty? Kilkanaście kilogramów mniej, nowe nawyki żywieniowe i zmiana stylu życia. Właśnie dlatego wczasy odchudzające i obozy kondycyjne FOX BOOT CAMP na Mazurach cieszą się takim zainteresowaniem. Miejsca na wakacyjne turnusy rezerwowane są z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Najlepsze miejsce na wczasy odchudzające jest tam, gdzie dziewicze widoki zapierają dech w piersiach a krystalicznie czyste powietrze z pobliskiej puszczy samo wlewa się do płuc. W takich warunkach obóz sportowy to przyjemność. Zastanawiacie się gdzie jest najpiękniejsza siłownia w Polsce i dlaczego warto ją odwiedzić?

W Polsce istnieje obecnie 2 520 klubów fitness. Ale tylko w jednym, w czasie porannego treningu można podziwiać wschód słońca nad jeziorem, a wieczorne zajęcia zaplanować na pomoście. Stojąc przed wyborem, zatłoczona siłownia i ciągle zajęte urządzenia czy treningi na świeżym powietrzu organizowane przez trenerów personalnych coraz więcej osób decyduje się na FOX BOOT CAMP - wczasy odchudzające i obozy kondycyjne na Mazurach.

Chyba najbardziej autentyczną formą przekazania czego można się spodziewać na wczasach odchudzających i obozach kondycyjnych Fox Boot Camp jest relacja jednego z uczestników. Zapraszamy do zapoznania się ze wspomnieniami Jacka Grabowskiego, uczestnika obozu w 2016 r.

"Na wczasy odchudzające w Kruklankach przyjechałem prosto z dwóch wypraw rowerowych. 700 kilometrów przekręconych na rowerze w ciągu dwóch tygodni pozwalały z optymizmem patrzeć w przyszłość. Obóz kondycyjny na Mazurach okazał się jednak twardą szkołą życia. Ale zdecydowanie było warto, bo efekty były oszałamiające a obozowicze zmęczeni, za to bardzo szczęśliwi i usatysfakcjonowani opuszczali Kruklanki.

Pomysłodawcą wczasów odchudzających i obozów kondycyjnych jest Robert. To właśnie ten znakomity trener osobisty i instruktor fitness po kilkunastoletniej przygodzie w Londynie postanowił przenieść najciekawsze pomysły na grunt polski. I udało mu się to w 100 procentach. Dlaczego? Gdyż potrafił przekazać swoją miłość i pasję zarówno do sportu jak i zdrowego odżywiania ludziom.

Nasze wczasy odchudzające to nie tylko intensywny program treningowy, ale również zadbanie to, aby zmienić Twoje nawyki żywieniowe. Czy można przestać jeść słodycze? Oczywiście że tak, tylko trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać.
Poniżej przedstawiamy Ci nasze sprawdzone sposoby. Mamy nadzieję, że coś, co podziałało na nas, podziała również na Ciebie.

1) Zapisz sobie cel - np. "30 dni bez słodyczy" i codziennie skreślaj kartkę z kalendarza. To sprawdzian samego siebie i uwierz mi - będzie Ci głupio dać plamę po kilku dniach. Już po kilku dniach zauważysz, że łaknienie na słodycze znacznie się ograniczyło i z każdym tygodniem będzie łatwiej.
 
2) Zamiast słodyczy - jedz owoce. U nas to zdało egzamin. Szklanka soku warzywno-owocowego zaspokaja w zupełności naszą ochotę na słodkie smaki. Dodatkowo odżywcza moc owoców sprawia, że organizm jest dożywiony witaminami i nie domaga się niczego więcej.
 
3) Zastanów się dlaczego masz ochotę na słodycze? Czy przyczyną jest głód, zmęczenie, stres, a może chęć poprawienia sobie humoru?
Jeśli to głód - zjedz pełnowartościowy posiłek zamiast batonika, jeśli zajadasz stres - pomyśl co innego pomoże Ci się zrelaksować.