Urlop All Inclusive po którym wrócisz szczuplejsza, w lepszej kondycji, zmotywowana do działania i pełna energii - tak, to możliwe.


Większość osób wraca z urlopu rozleniwiona, bez chęci do działania, pracy, do jakiejkolwiek aktywności i co najgorsze - z kilkoma dodatkowymi kilogramami w bonusie. Tak, tak..wczasy all inclusive może i są przyjemne, ale nie wychodzą nam na dobre. Czy jest inna alternatywa po której wrócimy do domu jak młody Bóg, pełni energii, zapału do działania, motywacji? Odpowiedz brzmi TAK. Jeśli szukasz przyjemnego i skutecznego sposobu na poprawę kondycji, polepszenie samopoczucia, ogólnego stanu zdrowia, extra doładowania energetycznego a przy okazji na pozbycie się zbędnych kilogramów i wysmuklenie sylwetki - obóz sportowy dla dorosłych typu boot camp będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Polecany jest szczególnie osobom, którym brak silnej dyscypliny a ich motywacja umiera śmiercią naturalną już trzeciego dnia. Dlaczego obóz sportowy w wersji boot camp jest najlepszym rozwiązaniem? Ponieważ treningi tego typu wręcz pożerają kalorie i w maksymalny sposób podnoszą sprawność i wydolność organizmu.


Większość ćwiczeń prowadzona jest na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury - co dodatkowo wpływa na poprawę stanu psychiki i ogólne samopoczucie. "Starannie dobrane i intensywne ćwiczenia siłowo-wydolnościowe prowadzone w formie interwału, wpływają na równoczesną poprawę niemal wszystkich aspektów funkcjonowania organizmu. Są bardziej intensywne niż jakiekolwiek zajęcia fitness a przy okazji dają więcej radości i zabawy niż tradycyjne ćwiczenia na siłowni. Nasze mazurskie jeziora, lasy, łąki i puszcze to najpiękniejsza siłownia i doskonały czas na zwiedzenie okolicy. Każdy trening prowadzimy praktycznie w innym miejscu. Nie ma mowy o nudzie. ” - mówi Robert Lis - trener personalny, założyciel obozów sportowych dla dorosłych i wczasów odchudzających Fox Boot Camp na Mazurach.
 
Zapotrzebowanie na aktywność fizyczną jest ogromne. Tysiące ludzi pracujących na co dzień w korporacjach marzy o tym by wreszcie wykroić tydzień wolnego w swoim napiętym grafiku i porządnie się zmęczyć. Po to by zrzucić zbędne 3 kilogramy, po to by nabrać dobrych nawyków i wreszcie po to by poczuć się na koniec jak młody Bóg.
 
Efekty pobytu na obozie sportowym dla dorosłych zauważalne są już po kilku dniach: ujędrnienie ciała, zmniejszenie obwodów i tkanki tłuszczowej oraz poprawa kondycji. Długoterminowe efekty to ogromna energia, chęć do działania i zmiana nawyków żywieniowych. Na obozie sportowym dla dorosłych nie jest łatwo. W końcu w programie zaimplementowano elementy szkoleniowe brytyjskiej piechoty morskiej (Marines). Natomiast zaskakująco dobre efekty są najlepszym wynagrodzeniem. "Co po niektórzy nie dość, że zrzucają po kilkanaście kilogramów to łapią takiego bakcyla, że po roku czy dwóch można ich spotkać na maratonach lub zawodach triatlonowych.
To dla nas ogromna satysfakcja widzieć metamorfozy uczestników i mieć świadomość tego, że nasze obozy sportowe dla dorosłych i wczasy odchudzające zmieniają życie" - mówi Robert Lis.