IDEA OBOZU FOX BOOT CAMP

Fox Boot Camp to wczasy odchudzające i kondycyjne na Mazurach, nastawione na zmianę wyglądu, wysmuklenie sylwetki, poprawę kondycji i – co równie istotne – na zmianę podejścia do zdrowego trybu życia.

Zachęcamy do tego, aby przez tydzień każdy uczestnik podjął wobec siebie bardzo ważne zobowiązanie. Chcemy, żeby goście Fox Boot Camp wyłączyli swoją codzienną taryfę ulgową i przełączyli się na tryb intensywnej pracy oraz pełnego zaangażowania. My ze swojej strony stworzymy Ci ku temu najbardziej dogodne warunki. Będziemy Cię motywować, wspierać oraz robić wszystko, żeby spędzone tutaj chwile nigdy Ci się nie nużyły. Możesz zawsze liczyć na naszą pomoc oraz pełną uwagę. Nauczymy Cię nie tylko jak poprawnie ćwiczyć, obserwować swoje ciało i organizm, ale również co jeść i jakich błędów żywieniowych unikać.

Wiemy co zrobić, żeby zarazić Cię apetytem na zdrowie. Naszą inspiracją jest koncept obozów odchudzających Boot Camp, odnoszący wielkie sukcesy na całym świecie. Mamy kompleksową wiedzę i doświadczenie w tym temacie. Nasi uczestnicy wyjeżdżają od nas odmienieni fizycznie i mentalnie. I nie są to bynajmniej krótkotrwałe efekty.

OBEJRZYJ FILM Z NASZEGO OBOZU FOX BOOT CAMP

A to tylko przedsmak tego co czeka Cię u nas!

Wyrobimy w Tobie zachowania i nawyki, które wpiszą się na stałe w Twoje życie. Zarazimy Cię apetytem na zdrowe ciało i siłę ducha. Pokażemy, jak właściwą dietą możesz pozytywnie wpływać na swój organizm.

Owszem, dostaniesz od nas ostry wycisk. Jednak każda aktywność, którą tutaj wykonasz, będzie starannie zaplanowana i nastawiona na efekt. Jeżeli będziesz angażować się w 100%, my zadbamy o to, żeby rezultaty przyszły szybciej niż się tego spodziewasz. Setki zakończonych sukcesem historii, tysiące zrzuconych kilogramów i wszechogarniająca wszystkich satysfakcja – dzięki tym doświadczeniom dokładnie wiemy, jak pomóc Ci osiągnąć zamierzone efekty.

Przeczytaj czym się kierujemy w naszym obozie.

BOOT CAMP to zyskujący coraz większą popularność koncept obozów sportowych, podczas których wszystkie treningi odbywają się na świeżym powietrzu. Idea tego typu obozów wywodzi się z metod treningowych armii amerykańskiej. W programie Fox Boot Camp wykorzystujemy wszystko, co najlepsze w tym systemie, dostosowując rodzaj oraz intensywność ćwiczeń do indywidualnych warunków fizycznych jego uczestników. Aktywność wykonywana na świeżym powietrzu ma bardzo korzystny wpływ na układ krwionośny człowieka. W ten sposób zredukowany zostaje poziom złego cholesterolu oraz poprawia się praca serca. Starannie zaplanowane, intensywne treningi mają na celu równoczesną poprawę niemal wszystkich aspektów funkcjonowania organizmu. Naturalnym efektem tych działań jest realna utrata wagi i tkanki tłuszczowej oraz poprawa kondycji.

To rodzaj aktywności dla osób wytrwałych, zdeterminowanych, lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu, lubiących przygody i adrenalinę.

Treningi FOX BOOT CAMP wzmacniają mięśnie całego ciała dużo lepiej niż inne ćwiczenia fizyczne. Poprawiają kondycję, szybkość i ogólną sprawność fizyczną organizmu. Dzieje się tak dlatego, że treningi składają się z ćwiczeń wytrzymałościowych, mających na celu wzmocnienie możliwości siłowych organizmu.

Obozy odchudzające i kondycyjne Fox Boot Camp odbywają się w małych, maksymalnie 20-osobowych grupach. Wymagają od uczestników nie tylko pracy indywidualnej, ale również zespołowej. Wiele ćwiczeń odbywa się w formie współpracy w parach. Pojawiają się także elementy zdrowej rywalizacji. W metodzie Boot Camp bardzo istotną rolę odgrywa doświadczony trener. Jest on w ciągłym kontakcie z uczestnikami obozu – motywuje ich oraz udziela ważnych wskazówek dotyczących poprawnego wykonywania każdego z ćwiczeń.