IDEA OBOZU FOX BOOT CAMP

Fox Boot Camp to wczasy odchudzające i kondycyjne na Mazurach, nastawione na zmianę wyglądu, wysmuklenie sylwetki, poprawę kondycji i – co równie istotne – na zmianę podejścia do zdrowego trybu życia.

Zachęcamy do tego, aby przez tydzień każdy uczestnik podjął wobec siebie bardzo ważne zobowiązanie. Chcemy, żeby goście Fox Boot Camp wyłączyli swoją codzienną taryfę ulgową i przełączyli się na tryb intensywnej pracy oraz pełnego zaangażowania. My ze swojej strony stworzymy Ci ku temu najbardziej dogodne warunki. Będziemy Cię motywować, wspierać oraz robić wszystko, żeby spędzone tutaj chwile nigdy Ci się nie nużyły. Możesz zawsze liczyć na naszą pomoc oraz pełną uwagę. Nauczymy Cię nie tylko jak poprawnie ćwiczyć, obserwować swoje ciało i organizm, ale również co jeść i jakich błędów żywieniowych unikać.

null

OBEJRZYJ FILM Z NASZEGO OBOZU FOX BOOT CAMP

A to tylko przedsmak tego co czeka Cię u nas!

NASZ ZESPÓŁ

Asia – dietetyczka i Robert – trener personalny. Pasjonaci sportu i zdrowego odżywiania. Cenne doświadczenie w branży fitness zdobyte za granicą, wykorzystali do stworzenia jedynego w swoim rodzaju obozu kondycyjno-odchudzającego w Polsce. W 8 lat zorganizowali ponad 170 turnusów i zmienili życie wielu ludzi, zaszczepiając w nich miłość do aktywności fizycznej i własnego ciała
[dt_team_masonry order=”asc” loading_effect=”fade_in” custom_content_bg_color=”#ffffff” post_content_paddings=”25px 20px 35px 20px” resized_image_dimensions=”3×4″ img_border_radius=”0px” post_title_font_size=”25px” post_title_line_height=”35px” post_title_bottom_margin=”10px” team_position=”n” read_more_button_text=”Zobacz więcej” soc_icon_border_width=”0px” posts_offset=”0″ category=””]

OPINIE NASZYCH UCZESTNIKÓW

Nie wiesz czy warto do nas przyjechać? Przeczytaj opinie obozowiczów i przekonaj się sam, że urlop z Fox Boot Camp to najlepsze wakacje.
Więcej opinii na naszym Facebooku