Urlop All Inclusive po którym wrócisz szczuplejsza, w lepszej kondycji, zmotywowana do działania i pełna energii - tak, to możliwe.


Większość osób wraca z urlopu rozleniwiona, bez chęci do działania, pracy, do jakiejkolwiek aktywności i co najgorsze - z kilkoma dodatkowymi kilogramami w bonusie. Tak, tak..wczasy all inclusive może i są przyjemne, ale nie wychodzą nam na dobre. Czy jest inna alternatywa po której wrócimy do domu jak młody Bóg, pełni energii, zapału do działania, motywacji? Odpowiedz brzmi TAK. Jeśli szukasz przyjemnego i skutecznego sposobu na poprawę kondycji, polepszenie samopoczucia, ogólnego stanu zdrowia, extra doładowania energetycznego a przy okazji na pozbycie się zbędnych kilogramów i wysmuklenie sylwetki - obóz sportowy dla dorosłych typu boot camp będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Polecany jest szczególnie osobom, którym brak silnej dyscypliny a ich motywacja umiera śmiercią naturalną już trzeciego dnia. Dlaczego obóz sportowy w wersji boot camp jest najlepszym rozwiązaniem? Ponieważ treningi tego typu wręcz pożerają kalorie i w maksymalny sposób podnoszą sprawność i wydolność organizmu.

Dwa tygodnie na Mazurach, kilkanaście kilogramów mniej. Tak działają wczasy odchudzające i obozy kondycyjne FOX BOOT CAMP


Każda minuta dnia precyzyjnie zaplanowana. Treningi, specjalna dieta, odpoczynek. W chwilach zniechęcenia lub zmęczenia motywacja od profesjonalnej kadry trenerskiej. Efekty? Kilkanaście kilogramów mniej, nowe nawyki żywieniowe i zmiana stylu życia. Właśnie dlatego wczasy odchudzające i obozy kondycyjne FOX BOOT CAMP na Mazurach cieszą się takim zainteresowaniem. Miejsca na wakacyjne turnusy rezerwowane są z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Najlepsze miejsce na wczasy odchudzające jest tam, gdzie dziewicze widoki zapierają dech w piersiach a krystalicznie czyste powietrze z pobliskiej puszczy samo wlewa się do płuc. W takich warunkach obóz sportowy to przyjemność. Zastanawiacie się gdzie jest najpiękniejsza siłownia w Polsce i dlaczego warto ją odwiedzić?

W Polsce istnieje obecnie 2 520 klubów fitness. Ale tylko w jednym, w czasie porannego treningu można podziwiać wschód słońca nad jeziorem, a wieczorne zajęcia zaplanować na pomoście. Stojąc przed wyborem, zatłoczona siłownia i ciągle zajęte urządzenia czy treningi na świeżym powietrzu organizowane przez trenerów personalnych coraz więcej osób decyduje się na FOX BOOT CAMP - wczasy odchudzające i obozy kondycyjne na Mazurach.

Chyba najbardziej autentyczną formą przekazania czego można się spodziewać na wczasach odchudzających i obozach kondycyjnych Fox Boot Camp jest relacja jednego z uczestników. Zapraszamy do zapoznania się ze wspomnieniami Jacka Grabowskiego, uczestnika obozu w 2016 r.

"Na wczasy odchudzające w Kruklankach przyjechałem prosto z dwóch wypraw rowerowych. 700 kilometrów przekręconych na rowerze w ciągu dwóch tygodni pozwalały z optymizmem patrzeć w przyszłość. Obóz kondycyjny na Mazurach okazał się jednak twardą szkołą życia. Ale zdecydowanie było warto, bo efekty były oszałamiające a obozowicze zmęczeni, za to bardzo szczęśliwi i usatysfakcjonowani opuszczali Kruklanki.

Pomysłodawcą wczasów odchudzających i obozów kondycyjnych jest Robert. To właśnie ten znakomity trener osobisty i instruktor fitness po kilkunastoletniej przygodzie w Londynie postanowił przenieść najciekawsze pomysły na grunt polski. I udało mu się to w 100 procentach. Dlaczego? Gdyż potrafił przekazać swoją miłość i pasję zarówno do sportu jak i zdrowego odżywiania ludziom.