Fox Boot Camp to wczasy odchudzające i kondycyjne na Mazurach, nastawione na zmianę wyglądu, wysmuklenie sylwetki, poprawę kondycji i - co równie istotne - na zmianę podejścia do zdrowego trybu życia.

Zachęcamy do tego, aby przez tydzień każdy uczestnik podjął wobec siebie bardzo ważne zobowiązanie. Chcemy, żeby goście Fox Boot Camp wyłączyli swoją codzienną taryfę ulgową i przełączyli się na tryb intensywnej pracy oraz pełnego zaangażowania. My ze swojej strony stworzymy Ci ku temu najbardziej dogodne warunki. Będziemy Cię motywować, wspierać oraz robić wszystko, żeby spędzone tutaj chwile nigdy Ci się nie nużyły. Możesz zawsze liczyć na naszą pomoc oraz pełną uwagę. Nauczymy Cię nie tylko jak poprawnie ćwiczyć, obserwować swoje ciało i organizm, ale również co jeść i jakich błędów żywieniowych unikać.

logo1

Wiemy co zrobić, żeby zarazić Cię apetytem na zdrowie. Naszą inspiracją jest koncept obozów odchudzających Boot Camp, odnoszący wielkie sukcesy na całym świecie. Mamy kompleksową wiedzę i doświadczenie w tym temacie. Nasi uczestnicy wyjeżdżają od nas odmienieni fizycznie i mentalnie. I nie są to bynajmniej krótkotrwałe efekty. Wyrobimy w Tobie zachowania i nawyki, które wpiszą się na stałe w Twoje życie. Zarazimy Cię apetytem na zdrowe ciało i siłę ducha. Pokażemy, jak właściwą dietą możesz pozytywnie wpływać na swój organizm.

Owszem, dostaniesz od nas ostry wycisk. Jednak każda aktywność, którą tutaj wykonasz, będzie starannie zaplanowana i nastawiona na efekt. Jeżeli będziesz angażować się w 100%, my zadbamy o to, żeby rezultaty przyszły szybciej niż się tego spodziewasz. Setki zakończonych sukcesem historii, tysiące zrzuconych kilogramów i wszechogarniająca wszystkich satysfakcja – dzięki tym doświadczeniom dokładnie wiemy, jak pomóc Ci osiągnąć zamierzone efekty.

Przeczytaj czym się kierujemy w naszym obozie.

top oferta