Nie wiesz czy warto do nas przyjechać? Przeczytaj opinie obozowiczów i przekonaj się sam, że urlop z Fox Boot Camp to najlepsze wakacje. Więcej opinii na naszym Facebooku I i tu link:https://www.facebook.com/pg/FoxBootCamp/reviews/)


Rewelacyjne miejsce, polecam wszystkim, którzy chcą aktywnie spędzić czas. Bardzo miła atmosfera, dzień wypełniony po brzegi różnorodnymi zajęciami. Polecam z całego serca”.

Małgorzta


„Polecam wszystkim. Jeśli się zastanawiacie nad takim urlopem, to po prostu rezerwujcie. Oprócz tego, co jest napisane na stronie, dostajecie:
1. Totalny reset od bieżących spraw. Mega wypoczynek psychiczny
2. Ekipę, która robi to z pasją. Przez cały obóz czujecie, że to nie jest ich biznes, tylko przyjemność. Jakby pomagali przyjaciołom
3. Motywację przez pozytywny feedback”.

Jakub


„Fantastycznie spędzony urlop!:) Tydzień takiej aktywności, o jakiej marzyłam! Mega profesjonalne podejście do każdego tematu i bardzo fajna atmosfera! Na dokładkę dodam, że dzięki nabytej kondycji bez problemu przebiegłam półmaraton!”

Bogusia


„Gorąco polecam! Ciekawe, urozmaicone treningi w przepięknych mazurskich zakątkach! Profesjonalna opieka trenerska - dzięki Robert za przelany pot. Wyniki były tego warte! Nowy, zdrowy styl żywienia i przepyszny, domowy chleb Asi!
Ale przede wszystkim wspaniała atmosfera, cudowna, wesoła i wspierająca grupa. Dzięki kochani! Byliście wspaniali!
Na pewno wrócę raz jeszcze! A poza tym.... te cudne Mazury”….

Honorata


„Najlepsze 2 tygodnie. Cudowna opieka, aktywne i różnorodne treningi, świetny sprzęt i wspaniała dieta. Zyskałam piękną sylwetkę, cudowne samopoczucie, nowych znajomych, nowy styl życia i jedzenia i...rozkochałam się w Mazurach. Polecam!!!!”

Izabela

 

Zapraszamy do obejrzenia opinii uczestników na YouTube.

Skorzystaj z naszej oferty wczasów odchudzających!