Fox Boot Camp jest owocem naszej miłości do sportu i zdrowego odżywiania. Obozy odchudzające i kondycyjne na Mazurach prowadzimy od 2012 roku.

Kilka słów o nas...

 


Robert - właściciel, trener osobisty, instruktor fitness, licencjonowany instruktor spinning.

"Od 20 lat zajmuję się fitnessem - 5 lat amatorsko, 15 lat zawodowo.
W latach 2002 - 2011 mieszkałem w Anglii. To właśnie tam zdobyłem wykształcenie trenerskie i doświadczenie w branży fitness. Ukończyłem kursy trenerskie: Gym Instructor, Fitness Instructor i Personal Trainer (YMCA LEVEL 1,2,3) i pracowałem w największych siłowniach (min. Virgin Active, LA Fitness). Pomagałem ludziom stracić lub przybrać na wadze, przygotowywałem programy treningowe i żywieniowe, przeprowadzałem testy sprawnościowe, zajęcia grupowe i treningi typu boot camp.

W 2015 r ponownie odwiedziłem Anglię by wziął udział w zajęciach szkoleniowych dla trenerów obozów typu boot camp prowadzonych przez brytyjskich żołnierzy piechoty morskiej (MARINES). Wiele elementów szkoleniowych MARINES pojawia się na treningach Fox Boot Camp.

Moim marzeniem zawsze było stworzenie własnego obozu sportowego. Pomaganie ludziom w osiąganiu ich celów, pokonywaniu słabości i świetne efekty jakie dzięki mojemu programowi treningowemu osiągają obozowicze daje mi olbrzymią satysfakcję.

Jak widać marzenia się spełniają..."

Zrzut ekranu 2017 04 28 o 18.04.59


Paweł - mgr wychowania fizycznego, zawodowy żołnierz, trener jednostki Wojska Polskiego.


"Jestem wykwalifikowanym trenerem jednostki Wojska Polskiego w Giżycku. Dbam o kondycję i wytrzymałość żołnierzy. Wielokrotnie brałem udział w misjach pokojowych. Ukończyłem również kurs instruktora samoobrony, kurs walki w bliskim kontakcie. Wiele elementów treningu żołnierskiego wykorzystuję prowadząc treningi Fox Boot Camp. Dzielę się też wiedzą zdobytą  na kursach samoobrony/kursach walki. 
Jestem pasjonatem sportu i zdrowego trybu życia. W wolnych chwilach trenuje crossfit oraz wyskakuję na żagle (mam tytuł Mistrza Wojska Polskiego w Żeglarstwie Regatowym w 2014, 2015, 2016 roku)".

received 102110759776323372


Beata - mgr fizjoterapii, instruktor PILATES.


„Pracuję jako fizjoterapeutka, duże grono moich pacjentów stanowią sportowcy oraz osoby trenujące amatorsko. Stretching jest moją pasją i bardzo się cieszę, że mogę dzielić się swoimi umiejętnościami i wiedzą z osobami, które preferują ten rodzaj ruchu bądź potrzebują go do uzupełniania planów treningowych  m.in. aby zapobiec kontuzjom i zachować odpowiednią mobilność ciała.
Pilatesem interesuję się od kilku lat, jestem instruktorką tej metody. Prowadzę zajęcia z dużym powodzeniem i zainteresowaniem wśród osób które chcą poprawić elastyczność, siłę, równowagę i świadomość swojego ciała". Cieszę się, że po ostrym treningu na obozie Fox Boot Camp będę mogła pomóc uczestnikom głęboko się rozciągnąć i ulżyć w napięciu mięśni.

received 10211152159538324


Joanna - dietetyk.

 

"Zdrowe odżywianie jest moją pasją i kieruje moim życiem odkąd pamiętam. Wiem jaką moc ma jedzenie i cieszę się, że mogę się tą wiedzą podzielić z innymi.

Moją misją jest przekonanie uczestników, że schudnąć można nie tylko skutecznie, ale też zdrowo, smacznie i przyjemnie. Do tego dokładam porcję edukacji, najświeższych nowinek dotyczących zdrowego odżywiania i dużą porcję motywacji...bo chcieć to móc!

Układając obozowe menu starałam się oprzeć je na produktach łatwo dostępnych, które można przygotować w mało skomplikowany sposób. Obozowicze wyjeżdzają z wiedzą, zdrowymi przepisami i zakwasem na chlebek żytni, który większość piecze własnoręcznie po powrocie do domu".

Joanna Lis

 

Dlaczego to robimy? Czytaj dalej