Asia – dietetyczka i Robert – trener personalny. Pasjonaci sportu i zdrowego odżywiania. Cenne doświadczenie w branży fitness zdobyte za granicą, wykorzystali do stworzenia jedynego w swoim rodzaju obozu kondycyjno-odchudzającego w Polsce. W 8 lat zorganizowali ponad 170 turnusów i zmienili życie wielu ludzi, zaszczepiając w nich miłość do aktywności fizycznej i własnego ciała.

"Fox Boot Camp jest owocem naszej miłości do sportu i zdrowego odżywiania. Obozy odchudzające i kondycyjne na Mazurach prowadzimy od 2012 roku. Do współpracy zaprosiliśmy NAJLEPSZYCH TRENERÓW w kraju, żeby zapewnić naszym gościom 100% profesjonalizmu, maksymalnie dobre wyniki osiągnięte w bezpieczny sposób".

A oto nasz zespół:

 


Joanna - dietetyk, współzałożycielka Fox Boot Camp

 

"Zdrowe odżywianie jest moją pasją i kieruje moim życiem odkąd pamiętam. Wiem jaką moc ma jedzenie i cieszę się, że mogę się tą wiedzą podzielić z innymi.

Moją misją jest przekonanie uczestników, że schudnąć można nie tylko skutecznie, ale też zdrowo, smacznie i przyjemnie. Do tego dokładam porcję edukacji, najświeższych nowinek dotyczących zdrowego odżywiania i dużą porcję motywacji...bo chcieć to móc!

Układając obozowe menu starałam się oprzeć je na produktach łatwo dostępnych, które można przygotować w mało skomplikowany sposób. Podczas 2 spotkań dietetycznych opowiem nie tylko o zasadach zdrowego odżywiania, komponowania dziennego menu, posiłków przed i po treningu, ale również o tym co robić, żeby nie chorować. Obozowicze wyjeżdzają z wiedzą, zdrowymi przepisami i zakwasem na chlebek żytni, który większość piecze własnoręcznie po powrocie do domu".

20190406 145247

 

Robert - trener osobisty, instruktor fitness, licencjonowany instruktor spinning, założyciel Fox Boot Camp.

"Od 20 lat zajmuję się fitnessem - 5 lat amatorsko, 15 lat zawodowo.
W latach 2002 - 2011 mieszkałem w Anglii. To właśnie tam zdobyłem wykształcenie trenerskie i doświadczenie w branży fitness. Ukończyłem kursy trenerskie: Gym Instructor, Fitness Instructor i Personal Trainer (YMCA LEVEL 1,2,3) i pracowałem w największych siłowniach (min. Virgin Active, LA Fitness). Pomagałem ludziom stracić lub przybrać na wadze, przygotowywałem programy treningowe i żywieniowe, przeprowadzałem testy sprawnościowe, zajęcia grupowe i treningi typu boot camp.

W 2015 r ponownie odwiedziłem Anglię by wziął udział w zajęciach szkoleniowych dla trenerów obozów typu boot camp prowadzonych przez brytyjskich żołnierzy piechoty morskiej (MARINES). Wiele elementów szkoleniowych MARINES pojawia się na treningach Fox Boot Camp.

Moim marzeniem zawsze było stworzenie własnego obozu sportowego. Pomaganie ludziom w osiąganiu ich celów, pokonywaniu słabości i świetne efekty jakie dzięki mojemu programowi treningowemu osiągają obozowicze daje mi olbrzymią satysfakcję.

Jak widać marzenia się spełniają..."

 

20190407 215324

 

Magda - mgr wychowania fizycznego, trener personalny, trener biegowy, trener Runmageddon, instruktor siłowni, trener tenisa ziemnego.

Sportowe osiągnięcia Magdy:
-Półmaraton: 1 godzinę 20 minut i 18 sekund.
-10 km: 37 min, 19 sec


"Sport towarzyszy mi od dziecka. Już w szkole podstawowej brałam udział we wszystkich możliwych międzyszkolnych zawodach sportowych.
Od 9 lat moją największą pasją są biegi długodystansowe. Posiadam liczne osiągnięcia w tej dziedzinie, między innymi: I miejsce na Mistrzostwach Polski AZS w półmaratonie 2016, III miejsce na Mistrzostwach Polski AZS w półmaratonie 2017, III miejsce na
Mistrzostwach Polski LZS w biegach przełajowych 2016, I miejsce w Półmaratonie Karkonoskim, 2x I miejsce w gnieźnieńskim półmaratonie, III miejsce w 9.PKO Poznań Półmaraton.
Prowadzę treningi dla biegaczy długodystansowych oraz biegaczy startujących w biegach z przeszkodami.
Na zajęciach Fox Boot Camp gwarantuję spory wycisk i dużą dawkę zabawy".

PSX 20190404 164923 


Paweł - mgr wychowania fizycznego, zawodowy żołnierz, trener jednostki Wojska Polskiego.


"Jestem wykwalifikowanym trenerem jednostki Wojska Polskiego w Giżycku. Dbam o kondycję i wytrzymałość żołnierzy. Wielokrotnie brałem udział w misjach pokojowych. Ukończyłem również kurs instruktora samoobrony, kurs walki w bliskim kontakcie. Wiele elementów treningu żołnierskiego wykorzystuję prowadząc treningi Fox Boot Camp. Dzielę się też wiedzą zdobytą  na kursach samoobrony/kursach walki. 
Jestem pasjonatem sportu i zdrowego trybu życia. W wolnych chwilach trenuje crossfit oraz wyskakuję na żagle (mam tytuł Mistrza Wojska Polskiego w Żeglarstwie Regatowym w 2014, 2015, 2016 roku)".

received 102110759776323372

 

Tomek - trener osobisty, instruktor kettlebells, zawodnik Cross Fit, współwłaściciel siłowni MadBox Giżycko.

 

"Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym. Trenuję zarówno sportowców jak i osoby początkujące, ponieważ środki treningowe i obciążenia dobieram indywidualnie do kondycji fizycznej podopiecznych.
Pod moją opieką są również osoby przygotowujące się do egzaminów sprawnościowych służb mundurowych. Jestem czynnym zawodnikiem Cross Fit. Na obozie Fox Boot Camp przeniosę Cię w inny wymiar treningu funkcjonalnego i zainspiruję do pracy nad sprawnością i kondycją".


29425188 1656899637719908 4183319608255578112 n

 

Patryk- trener personalny, doradca suplementacji i żywienia w sporcie.


"Sport to moje życie. Od dziecka brałem udział w zawodach piłki nożnej, koszykówki, piłki ręcznej i lekkoatletyki. Dziś jako trener osobisty prowadzę treningi funkcjonalne, treningi obwodowe oraz zajęcia indywidualne. Uczestnicy obozu Fox Boot Camp mogą liczyć, że zapewnię im ostry wycisk i dużą dawkę endorfin i motywacji. Z chęcią udzielę też porady treningowej, dietetycznej, odpowiem na pytania dotyczące suplementacji w sporcie. Porządny trening z dużą dawką pozytywnej energii - tego możecie spodziewać się na treningach ze mną!

56749306 585324258602536 7130553182115069952 n


Beata - mgr fizjoterapii, instruktor PILATES.


„Pracuję jako fizjoterapeutka, duże grono moich pacjentów stanowią sportowcy oraz osoby trenujące amatorsko. Stretching jest moją pasją i bardzo się cieszę, że mogę dzielić się swoimi umiejętnościami i wiedzą z osobami, które preferują ten rodzaj ruchu bądź potrzebują go do uzupełniania planów treningowych  m.in. aby zapobiec kontuzjom i zachować odpowiednią mobilność ciała.
Pilatesem interesuję się od kilku lat, jestem instruktorką tej metody. Prowadzę zajęcia z dużym powodzeniem i zainteresowaniem wśród osób które chcą poprawić elastyczność, siłę, równowagę i świadomość swojego ciała". Cieszę się, że po ostrym treningu na obozie Fox Boot Camp będę mogła pomóc uczestnikom głęboko się rozciągnąć i ulżyć w napięciu mięśni.

received 10211152159538324

 

Dlaczego to robimy? Czytaj dalej