OBÓZ BIEGOWY

Podejmij nowe wyzwanie – obóz biegowy wśród Mazurskich jezior

Łączenie treningu i korzystania z uroków zachwycającej przyrody jest idealną opcją nie tylko dla zagorzałych biegaczy, ale też dla osób, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę z tym sportem. Zarazimy Cię miłością do biegania i nauczymy, jak to robić bezpiecznie i efektywnie.

CO ZYSKASZ?

Bez względu na to, czy Twoim celem jest poprawa własnego rekordu, pierwszy start w zawodach biegowych, czy po prostu aktywnie spędzony czas, na naszym obozie przygotujesz się do podejmowania wyzwań biegowych.

 • Dowiesz się:
  – na czym opierają się poszczególne elementy treningu biegacza,
  – nauczysz się, jak układać jednostki treningowe najlepiej dopasowane do tego sportu,
  – co robić, by poprawić szybkość oraz wytrzymałość.
 • Instruktorzy zatroszczą się o ewentualną korektę Twojej techniki biegu lub jej naukę od podstaw.
 • Uzyskasz wartościowe informacje na temat odżywiania przed i w trakcie treningów lub zawodów sportowych.
 • Dzięki konsultacjom i wykładom dietetycznym prowadzonym przez doświadczonych specjalistów, zdobędziesz wiedzę przydatną na co dzień.
 • Zdrowa i zbilansowana dieta dostarczy Ci potrzebnej energii, stając się niezastąpioną bronią w walce o wymarzoną sylwetkę.
 • Poprawisz też sposób wykonywania ćwiczeń siłowych z różnymi przyrządami, takimi jak kettlebell, hantle, TRX, sztangi czy piłki lekarskie.
 • Spędzisz aktywnie czas w atmosferze sprzyjającej osiąganiu obranych celów.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ PODCZAS OBOZU?

– Testu wydolnościowego i treningów biegowych z podziałem na grupy z rożnym stopniem zaawansowania. Dzięki nim poprawisz: wytrzymałość tlenową, wytrzymałość beztlenową, szybkość i siłę biegu.
– Treningów uzupełniających, które usprawnią: technikę biegu, koordynację ruchową, ogólną siłę.
– Wykładów dotyczących diety biegacza (co jeść w trakcie przygotowań, przed startem, w dniu startu) oraz wykładów dotyczących struktury treningu.
– Rozciągania, rolowania i mobilizacji.
– Spływu kajakowego.
– Czterech torów przeszkód.
– Gier i zabaw ruchowych.

PLAN POBYTU

– Przyjazd w niedzielę około 15:00.
– 6 noclegów w komfortowym ośrodku Fox Boot Camp.
– Pełne wyżywienie: 3 dania główne, 2 przekąski i napoje bez limitu. Posiłki będą odpowiednio zbilansowane i o dużej wartości odżywczej. Zadbamy o specjalne, oczyszczające organizm koktajle, ponieważ dieta to niezwykle ważny element budowania formy!
– W czasie pobytu będziesz pod całodzienną opieką trenera, aby pomagał, mobilizował i odpowiadał na nurtujące pytania.

KADRA TRENERSKA

Magdalena Lewandowska – trener biegania. Przekaże Wam nie tylko ogrom wiedzy teoretycznej, ale też praktycznej oraz podzieli się z Tobą swoją miłością do biegania.

Robert Lis – właściciel Fox Boot Camp i trener z wieloletnim doświadczeniem. Zatroszczy się o wzmocnienie Twojej wytrzymałości i siły.

Joanna Lis – dietetyk. Zadba o odpowiednio zbilansowaną dietę na obozie i przekaże informacje, jak się odżywiać, aby zmaksymalizować możliwości organizmu.

Zapraszamy do wspólnej realizacji wyzwania!

ZDJĘCIA Z OBOZU BIEGOWEGO