Obozy sportowe dla dorosłych

Fantastyczna przygoda, powrót do formy sprzed lat, zmiana stylu życia, chęć spędzenia czasu z ludźmi o podobnych pasjach- to i wiele więcej dają organizowane przez nas obozy treningowe. Zarażamy miłością do aktywności, odkryjemy Twoje możliwości, wskażemy najlepszą drogę do celu. Świetnie przygotowana kadra trenerów, za którą stoi wiele długich lat doświadczenia, to wycisk, pot, a na końcu przyjemność. Nic nie daje takiej energii jak aktywny wypoczynek! Sprawdź to podczas najbliższego urlopu, bo obozy sportowe dla dorosłych to propozycja dla wszystkich!

Fox Boot Camp obozy kondycyjne

Dlaczego właśnie nasze obozy sportowe dla dorosłych? Bo nic nie jest schematyczne, każdy dzień to nowa energia, nowe zaskakujące treningi, nowe przyjemności dla ciała i ducha. W ramach obozów treningowych goście Fox Boot Camp posmakują różnorodności, a wśród nich:

 • kick-boxing,
 • profesjonalne tory przeszkód, z oponami, kłodami, ścianami i płotkami w roli głównej,
 • body pump, czyli szybkie spalanie tkanki tłuszczowej,
 • tabata, jednym słowem intensywność i gwarantowany pot,
 • plyometric, poprawisz swoją szybkość,
 • swiss ball, dla dobra Twojego kręgosłupa i na płaski brzuch,
 • joga, czyli coś dla ducha.

Obóz sportowy dla dorosłych Fox Boot Camp to również spokojniejsze formy aktywności, jak rower czy nording walking. A także dostarczające pozytywnych wrażeń. Obozy kondycyjne czy treningowe to nie tylko żmudne ćwiczenia, a przeplatane przyjemnościami urozmaicone formy spędzania  czasu. Wśród podnoszących adrenalinę zajęć choćby spływy kajakowe. Poza tym w ramach bliższego poznania naszych gości i integracji gry zespołowe i survivalowe. Wybierając obóz treningowy  Fox Boot Camp, masz pewność, że każdy dzień będzie inny, wyjątkowy, aktywny i pełen niespodzianek.

Największa infrastruktura treningowa w Polsce

Fox Boot Camp posiada najbardziej rozbudowaną ofertę treningową. Największy obszar i najliczniejsze formy aktywności, a to wszystko w magicznym otoczeniu. Dlatego nasi goście nigdy się nudzą, a obozy kondycyjne kończą ze smutkiem. Pozostaje głód życia tak blisko natury i tak blisko tego, co tkwi w każdym z nas, czyli aktywności fizycznej. Tego potwora o dużej mocy, który chce się ruszać można obudzić w każdym człowieku, bez względu na to, w jakim punkcie życia się znajduje. To nasza rola. 

Obozy sportowe dla dorosłych Fox Bot Camp to:

 • odpowiednio dopasowane do możliwości treningi (mając na uwadze również cel),
 • złapanie balansu między ciałem a duchem (akumulatory po obozie sportowym naładowane na sto procent!),
 • wiedza (z wielu obszarów, ćwiczeń- poprawności wykonywania, żywienia),
 • przyjemność obcowania z naturą,
 • czerpanie z motywacji innych (trenerów i pozostałych gości),
 • profesjonalne wsparcie,
 • oddech od codzienności,
 • zmiana stylu życia. 

Obóz sportowy dla dorosłych to nie tylko treningi, ale również przyjemności. Zatrzymanie się na chwilę w miejscu, które zachwyca. Woda, śpiew ptaków, zieleń i niczym niezmącony spokój. Decydując się na obóz treningowy, złapiesz oddech i poprawisz formę.

Zajęcia sportowe w plenerze

Fox Boot Camp ma za sobą organizację licznych obozów i już tysiące zadowolonych gości. U nas faktycznie nie tylko  się spocisz, ale i ubrudzisz, znów poczujesz się jak dziecko. Treningi nie są odwoływane, gdy wieje i leje. W końcu powinniśmy nie tylko dbać o formę, gdy świeci słońce. A obozy kondycyjne przypadają na tygodnie cieplejsze i chłodniejsze. Aktywność zaplanowana jest głównie na zewnątrz, dzięki czemu chłoniesz pełną piersią czyste powietrze. I korzystasz z aktywności znacznie bardziej atrakcyjnych niż przyrządy, które są do dyspozycji na siłowni. Stąd obozy sportowe są świetną propozycją dla wszystkich, którzy szukają urozmaicenia, nowych przygód i wyzwań. Jak również dla tych, którzy poszukują pasji w życiu, chcą coś zmienić, nabrać wiatru w żagle.

ZDJĘCIA Z OBOZU SPORTOWEGO