Jeżeli chcesz nas o coś zapytać, nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Jednak wcześniej przeczytaj nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

PYTANIE: O które godzinie rozpoczyna się obóz?
ODPOWIEDZ:
Obozy zawsze zaczynają się w niedzielę. Zapraszamy od godziny 15:00. Kolacja powitalna rozpoczyna się w niedzielę o 18:00, więc
w miarę możliwości prosimy aby przyjechać na tyle wcześnie, by móc uczestniczyć w kolacji. Zostaną wtedy przekazane Państwu wszystkie sprawy organizacyjne związane z pobytem na obozie.

PYTANIE: O które godzinie kończy się obóz?
ODPOWIEDZ:
Obozy kończą się w sobotę około południa. W sobotę rano każdy ma indywidualne spotkanie z trenerem podczas którego ponownie dokomujemy pomiarów, o 8:45 - śniadanie, o 9:30 - trening, o 11:00 - przekąska, o 12:00 -  wykwaterowanie.

PYTANIE: Kto przyjeżdża na obóz?
ODPOWIEDZ: Kobiety i mężczyźni w każdym wieku, rozmiarze i o różnej sprawności fizycznej. Nasz obóz jest idealną alternatywą dla znudzonych zajęciami na siłowni, poszukujących dyscypliny i porządnego wycisku.

PYTANIE: Nie jestem zbyt sprawna/y fizycznie. Czy mogę uczestniczyć w obozie?
ODPOWIEDZ: Tak. Zajęcia są przygotowane w taki sposób, żeby mogły wziąć w nich udział zarówno osoby, które nie mają najlepszej kondycji, jak
i takie, które są bardzo sprawne fizycznie. Dla tych, którzy chcieliby do nas przyjechać, ale obawiają się, że ich słaba kondycja dyskwalifikuje ich udział, stworzyliśmy turnusy o mniejszej intensywności.

PYTANIE: Jak wyglądają treningi na obozie?
ODPOWIEDZ: Treningi są bardzo zróżnicowane, więc nie musisz się martwić, że znudzisz się powtarzaniem tych samych sekwencji. Zestaw ćwiczeń jest tak dobrany, aby każda partia mięśni była w ruchu każdego dnia. Oferujemy między innymi: trening cross fit, trening na torze przeszkód, trening obwodowy, kick boxing, spływy kajakowe, pływanie (dla chętnych), płaski brzuch, nordic walking, jazdę na rowerze, aerobik i wiele innych.

PYTANIE: Czy treningi odbywają się kiedy pada deszcz albo kiedy warunki pogodowe są szczególnie niekorzystne?
ODPOWIEDZ: OCZYWIŚCIE! Bez względu na to czy pada deszcz, wieje wiatr czy świeci słońce, uczestnicy obozu ćwiczą! Nie uznajemy żadnych wymówek. Nie odwołujemy treningów ze względu na złą pogodę.

PYTANIE: Mam straszne zakwasy. Czy powinnam nadal ćwiczyć?
ODPOWIEDZ: Zakwasy pojawiają się zazwyczaj w przeciągu 24 – 48 godzin po wysiłku fizycznym. Jak sobie najlepiej z tym poradzić? Rekomendujemy delikatne rozciąganie mięśni i masaż bolących części ciała. Ból powinien przejść w ciągu 3-5 dni. Ból mięśni nie jest wystarczającym pretekstem do zaprzestania treningu, więc nie licz na to, że damy Ci odpocząć.

PYTANIE: Co powinnam zabrać ze sobą na obóz?
ODPOWIEDZ: Powinnaś wziąć wygodny strój sportowy (najlepiej kilka par koszulek, spodenek bądź spodni dresowych). Radzimy nie brać drogich ubrań, gdyż podczas treningów możesz się bardzo ubrudzić w błocie, trawie, itp. Zalecamy również zabranie 2 par obuwia sportowego, kurtki przeciwdeszczowej, stroju kąpielowego. Pełna lista rzeczy do zabrania znajduje się w zakładce 'PRZYDATNE INFORMACJE - Co zabrać'.

PYTANIE: Czy otrzymam zwrot pieniędzy, jeśli zdecyduję się opuścić parę klas lub wyjechać z obozu wcześniej?
ODPOWIEDZ: Niestety, w powyższych przypadkach musisz się liczyć z utratą pieniędzy.

PYTANIE: Nie mogę przyjechać na obóz. Czy mogę zrezygnować z uczestnicta?
ODPOWIEDZ: Jeśli poinformujesz nas o chęci zrezygnowania z obozu na dłużej niż 12 tygodni przed planowanym przyjazdem - zwrócimy Ci 100% poniesionych kosztów. Jeśli okres wypowiedzenia będzie krótszy - naliczone będą opłaty zgodne z zapisami punktu 6 regulaminu. W przypadku chęci przełożenia terminu na inny - w miarę wolnych miejsc będziemy starali się zaproponować alternatywny termin. Warunkiem jest jednak poinformowanie nas o chęci przyjazdu w innym terminie na nie krócej niż 7 tygodni przed planowanym rozpoczęciem obozu.

PYTANIE: Czy powinnam skonsultować się z lekarzem przed przyjazdem na trening?
ODPOWIEDZ: Tak. Prosimy, aby uczestnicy obozu skonsultowali swoje uczestnictwo z lekarzem. Opinia lekarza nie jest obowiązkowym wymogiem, niemniej zdecydowanie zalecana szczególnie w przypadku osób po ciężkich operacjach bądz borykających się z przewlekłymi schorzeniami.

PYTANIE: Mieszkam w okolicy. Czy mogę uczestniczyć w samych treningach?
ODPOWIEDZ: Tak. Dla wszystkich zainteresowanych samymi treningami mamy specjalną ofertę - jednodniowe obozy. Jeśli interesują się szczegóły skontaktuj się z nami.

 

Pobierz nasz Regulamin i sprawdź co ze sobą zabrać

cotobootcamp