VOUCHER PODARUNKOWY

Pomysł na prezent – voucher na obóz kondycyjny Fox Boot Camp!

Zwyczaj obdarowania bliskich znany jest od starożytności, wiadomo też że najbardziej cieszą prezenty niespodziewane i oryginalne. Jeżeli właśnie teraz szukasz w internecie pomysłu na zaskakujący prezent dla bliskiej osoby lub dobrego przyjaciela skorzystaj z oferty Voucherów Prezentowych Ostry Wycisk. Przyjazdy i pobyty u nas są coraz częściej wybieraną formą nagrody dla najlepszego pracownika. Bez względu na to kogo chcesz obdarować postaramy się ułatwić Tobie cały proces zamówienia i realizacji Voucheru Prezentowego.

Czym jest Voucher Prezentowy?

Nasz voucher to nic innego jak gwarancja przygody i aktywnego pobytu na Mazurach, który Ty wykupujesz, opłacasz i podarujesz w prezencie wybranej osobie. Kiedy wręczasz bliskiej osobie voucher prezentowy, dajesz jej nie tylko zabawę i sprawiasz niespodziankę, przede wszystkim zapewniasz jej wygodny sposób wyjazdu na Mazury. Zdejmujesz z jej barków wszystkie godziny, które normalnie poświęciłaby na planowanie i organizację swojej przygody.

Jeżeli voucher ma trafić do najlepszego pracownika jako nagroda za wyniki sprzedaży lub długi stać w Waszej firmie wszystko od początku do końca będzie utrzymane w tajemnicy. Dzięki temu na spotkaniu rocznym lub podsumowaniu kwartału możesz wręczyć voucher prezentowy, a całą procedurę przeprowadzimy mailowo.

Jak zamówić Voucher Prezentowy?

Najwygodniejszy sposób to skontaktowanie się z nami mailowo. Napisz teraz na info@foxbootcamp.pl, wklej link do oferty którą znalazłem na naszej stronie i odbierz informacje o sposobie dokonania przelewu wraz z potwierdzeniem rezerwacji pobytu dla osoby, której podarujesz voucher. W korespondencji ustalimy także na jaki adres przesłać wykupiony voucher. Istnieje możliwość skorzystania z Poczty Voucherowej – to My w Twoim imieniu wyślemy bliskiej osobie Voucher z informacjami o terminie przyjazdu, programie pobytu i atrakcjach przygotowanych przez Ostry Wycisk.

Najszybszy sposób na skontaktowanie się z nami to telefon do naszego biura. Zadzwoń teraz pod 514 383 099, chętnie odpowiemy na wszystkie py tania dotyczące programu pobytu, wyżywienia, dojazdu i sposobu realizacji dodatkowych usług jeżeli oprócz Voucheru chcesz dokupić za określoną kwotę np.: masaże lub indywidualne treningi.

Pomyśl kto ostatnio wspominał, że marzy o wyjeździe na Mazury.
Skontaktuj się z nami i razem zróbmy komuś niespodziankę!

Możesz także zarekomendować nasz obóz swoim znajomym! Sprawdź, dlaczego warto!