Wczasy odchudzające Fox Boot Camp na Mazurach skierowane są do osób chcących poprawić sylwetkę, zmienić swoje nawyki żywieniowe, nauczyć się co jeść i jak ćwiczyć, żeby cieszyć się zdrowym ciałem i duchem.

Fox Boot Camp to pierwszy boot camp w Polsce. Działamy od 2011 roku i zorganizowaliśmy już ponad 170 obozów odchudzających. Jako pierwsi w Polsce otworzyliśmy wczasy odchudzające i obozy kondycyjne typu boot camp. Blisko połowa obozowiczów to osoby, które do nas wracają. Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i miłości do sportu i zdrowego odżywiania, a Fox Boot Camp jest tego owocem. Wkładamy dużo serca i zaangażowania w to, aby każdy obozowicz wyjechał od nas z dobrymi wynikami, wiedzą i motywacją do wprowadzania zmian na lepsze.

Przyjedź do nas i przekonaj się, że wczasy odchudzające Fox Boot Camp, to najlepsza oferta na rynku.

Program treningowy Fox Boot Camp

Tak ciekawego i urozmaiconego programu treningowego nie znajdziesz nigdzie indziej! Nasz autorski program treningowy to starannie zaplanowany zestaw aktywności i
wiczeń, które w optymalny sposób wpłyną na organizm, szybko przynosząc zamierzone efekty. Wczasy odchudzające na Mazurach to najlepszy pomysł na to, by zrzucić zbędne kilogramy i wysmuklić sylwetkę.

Nad poprawnością i bezpieczeństwem wykonywanych ćwiczeń cały czas czuwają wykwalifikowani  trenerzy fitness. Codzienna dawka ruchu to nawet 7 godzin, ale bez obawy - intensywność treningów jest zróżnicowana, poziom trudności skalowany, tak, aby każdy, bez względu na sprawność fizyczną mógł w nich uczestniczyć.

Poniżej przedstawiamy listę aktywności, które czekają na naszych gości. O nudzie nie może być mowy:

 • - Cross Fit
 • - Kick-boxing
 • - Box / Aerobox
 • - Nordic Walking
 • - Treningi obwodowe
 • - Treningi na profesjonalnym torze przeszkód (opony, kłody, ściany, płotki)
 • - Treningi lekkoatletyczne
 • - Body pump (trening intensywnie spalający tkankę tłuszczową)
 • - Zajęcia z TRX
 • - ATB (nogi, brzuch, pośladki)
 • - Tabata
 • - Plyometric
 • - Joga
 • - Stretching
 • - Spływy kajakowe
 • - Rowery
 • - Swiss ball
 • - Gry zespołowe
 • - Gry survivalowe

Sprawdź:

https://www.foxbootcamp.pl/program

Pamiętaj! Nasze wczasy odchudzające Fox Boot Camp są dla wszystkich! Treningi dostosowane są do możliwości KAŻDEGO uczestnika. Poziom trudności jest skalowany, bardzo często dzielimy grupy, więc można wybrać jak bardzo intensywny trening chcesz wykonywać, każdy pracuje w swoim tempie. Istnieje również możliwość zrezygnowania z jakiegoś treningu/treningów jeśli poczujesz, że potrzebujesz odpoczynku i w tym czasie wolisz poleżeć z książką na leżaku.

Program obozu:

Dzień pierwszy:

Obozy zaczynają się w niedzielę. Gości zapraszamy od godziny 15:00. W miarę możliwości prosimy o przyjazd nie później niż o 18:00, ponieważ o tej godzinie rozpoczyna się powitalna kolacja, podczas której przekażemy Ci wiele praktycznych informacji i odpowiemy na wszystkie pytania. Niedziela to czas na zakwaterowanie, zapoznanie się z innymi obozowiczami i regenerację po podróży. tego dnia również zapiszemy Cię na indywidualne spotkanie z trenerem dnia następnego.

Dzień ostatni:

Ponownie zaprosimy Cię na indywidualne spotkanie z trenerem aby powtórzyć pomiary. Po pomiarach podane zostanie śniadanie i o 10:00 przeprowadzimy ostatni trening. O 11:00 będzie czekała na Ciebie zdrowa przekąska. Wymeldowanie do godziny 12:00.

Pozostałe dni:

Schemat pozostałych dni wygląda następująco:

7:00 - Przekąska,
7:30 - I trening (np. ćwiczenia rozciągające + nordic walking + tabata),
8:45 - Śniadanie,
9:45 - II trening (np. tor z przeszkodami i obciążeniami),
11:45 - Przekąska,
12:30 - III trening (np. zawody, rywalizacja grupowa),
13:30 - Obiad,
15:45 - IV trening (Kickboxing),
17:00 - Przekąska,
17:30 - V trening (np. Płaski brzuch i mocny kręgosłup + rozciąganie + relaks i medytacja),
18:30 - Kolacja,
19:00 - Konsultacje dietetyczne (dwa razy w tygodniu),
20:00 - Masaż sportowy bądz klasyczny*.

*masaż jest usługą dodatkowo płatną

Dobre wyniki motywują

Nasze wczasy odchudzające na Mazurach przeznaczone są dla ludzi, którzy oczekują efektów. Dajemy Ci gwarancję, że solidnie przepracowany tydzień na Fox Boot Camp dokona olbrzymich zmian w Twoim życiu. Naszą pewność opieramy na dotychczasowych doświadczeniach oraz licznych pozytywnych opiniach i komentarzach ze strony uczestników.

Spodziewane rezultaty po tygodniowym obozie:

 • - Utrata od 4 do 8 centymetrów w talii i proporcjonalnie w biodrach.
 • - Faktyczna utrata wagi od 1,5 do 4 kilogramów.
 • - Wysmuklenie sylwetki, poprawa jędrności ciała i redukcja cellulitu.
 • - Obniżenie wieku metabolicznego o minimum 5 lat.
 • - Odzyskanie witalności, energii, pogody ducha i wiary we własne możliwości.
 • - Znaczna poprawa kondycji i wydolności organizmu.
 • - Wyrobienie i utrwalenie nowych, zdrowych nawyków.

Co bardzo ważne, przygoda z naszym obozem nie musi być tylko jednorazowym zrywem. Wielu naszych uczestników powraca do nas nawet kilka razy w roku. Kto raz zakosztuje tej wspaniałej formy aktywnego spędzania czasu na łonie przyrody, ten już zawsze będzie chciał tu przyjeżdżać.

Zobacz, co z nami osiągniesz:

https://www.foxbootcamp.pl/utrata-wagi-ranking

Spodziewane usługi:

Otrzymujesz od nas wszystko, co jest Ci potrzebne od momentu przyjazdu do momentu wyjazdu:

 • - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych lub jednoosobowych. Każdy pokój z łazienką,
 • - pełne dietetyczne wyżywienie oparte na produktach superfoods,(osoby niezainteresowane redukcją w każdym momencie mogą bezpłatnie zwiększyć porcje),
 • - nielimitowane napoje: woda mineralna, kawa, herbaty ziołowe i inne,
 • - 5 różnorodnych treningów dziennie,
 • - udział w 2 spotkaniach dotyczących odchudzania i zdrowego odżywiania,
 • - materiały dydaktyczne,
 • - pomiary na początku i na końcu obozu (waga + obwody) + pomiar składu ciała (tkanka tłuszczowa, poziom wody, tkanka mięśniowa, pomiar tempa przemiany materii i pomiar wieku metabolicznego)
  - wszystkie przepisy dań serwowanych na obozie, co stawowi gotowy plan żywieniowy do stosowania po powrocie do domu,
 • - 12 tygodniowy plan treningowy
 • -  motywację trenerów i wsparcie dietetyka
 • - niezapomnianą przygodę
 • - internet WiFi na terenie całego obiektu

Przykładowy dzień u nas

Sprawdź, jak wiele dobrego możesz zrobić dla siebie w jeden dzień. Intensywny trening daje efekty.  Każdy dzień na naszym obozie jest inny. Nie musisz się martwić, że znudzi Ci się powtarzanie tych samych sekwencji ćwiczeń. Większość treningów odbywa się w lasach, na polanach, przy jeziorze. Da Ci to możliwość pełnego skorzystania z uroków mazurskiej ziemi.

Sprawdź przykładowy dzień treningowy:

https://www.foxbootcamp.pl/przyklad-dzien

Zakwaterowanie:

W ośrodku Fox Boot Camp jest magicznie, naturalnie, komfortowo, przytulnie.

Rezydencja oferująca pokoje 1 i 2 osobowe z łazienkami położona jest w miejscowości Kruklanki na Mazurach, w otulinie lasu i niedalekim sąsiedztwie puszczy. Duża i pięknie zagospodarowana działka sprawi, że Wasz wypoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy a regeneracja szybsza.

Zobacz film:

Kadra trenerska i dietetyczna:

Połączyła nas miłość do sportu i zdrowego odżywiania się.

To nasze życie i pasja, którą chcemy się dzielić. Asia - dietetyk i Robert - trener personalny (prywatnie małżeństwo), w 2011 roku postanowiliśmy przenieść nasze wykształcenie i doświadczenie na grunt polski. Do współpracy zaprosiliśmy ludzi z pasją - mistrza Polski w zapasach, zawodowego żołnierza.

Idea Fox Boot Camp

Fox Boot Camp to wczasy odchudzające na Mazurach nastawione na zmianę wyglądu, wysmuklenie sylwetki, poprawę kondycji i - co równie istotne - na zmianę podejścia do zdrowego trybu życia.

Sprawdź:

https://www.foxbootcamp.pl/o-nas/idea-fox-boot-camp

Koncept Boot Camp

Dowiedz się, dlaczego formuła Boot Camp zdobywa coraz większą popularność na całym świecie.

Sprawdź:

https://www.foxbootcamp.pl/o-nas/koncept-boot-camp

Opinie o nas

Przeczytaj wypowiedzi uczestników naszych obozów. Są one najlepszym dowodem na to, że wczasy odchudzające Fox Boot Camp to najlepsze miejsce na aktywny wypoczynek do którego się wraca:

Poniższe opinie pochodzą z Google review:

Paweł Fronczak

Fantastyczne miejsce, gospodarze, trenerzy, jedzenie, ludzie... wszystko! :) Warto przyjechać na aktywny wypoczynek w pięknej okolicy, zresetować głowę i zmienić nawyki żywieniowe. Różnorodność zajęć sprawia, że można siebie sprawdzić w każdych warunkach, nie ma miejsca na nudę! Dziękuję za świetne wakacje!

Adam Łozy

Świetne miejsce na poprawę kondycji, zrzucenie kg i zapomnienie o codzienności. Byłem na Campie tydzień a czuję się jakbym był na 3 tyg. wyjeździe. Bardzo prosty plan dnia: wstać, przetrwać trening, położyć się spać :) zróżnicowane zajęcia, dobre posiłki, kompetentni i zaangażowani trenerzy. Polecam.

Agnieszka Olszewska

Piękne miejsce, przesympatyczni ludzie i pyszne jedzenie! To był mój najlepszy urlop od lat, już wiem że będę tam częstym gościem. Super energia do ćwiczeń i zadania o siebie. DZIĘKUJĘ :)

Joanna Włoczewska

Jesteście Niepowtarzalni i Niesamowici ! Skutek ? Wracam do Was za dwa miesiące już po raz TRZECI !!!  (uzależnienie ? ;) )  Te (minimum) sześć dni "na maksa" to totalny reset zarówno dla psychiki, jak i dla ciała, które w komplecie dostają takiego KOPA, że po powrocie "szara" rzeczywistość przestaje istnieć, tylko CHCE SIĘ ŻYĆ aktywnie i kreatywnie :) Dzięki, że jesteście i gratuluję nowego, udostępnionego już od kwietnia Waszego Ośrodka Ostrych Wycisków, który na fotkach wygląda rajsko - do zobaczenia już niedługo !  :)

Michał Stasiek

Obóz jest mega - rzadkie polaczenie pasji i profesjonalizmu - kompleksowa bogata usługa - żadnego "picu"

Właściciele? - wspaniali ludzie z ogromnym sercem, zaangażowaniem i chęcią pomocy - to budzi szacunek
Trenerzy? - tak to są dla mnie trenerzy - konkretni ludzie, którzy "zjedli" zęby na sporcie (reprezentanci kraju, trenerzy jednostek wojskowych) - na bieżąca modyfikują, plany
wiczeń dopasowując do predyspozycji grupy - to jest wiedza, a nie jakieś "trenejro" z fitness club z "weekendowym" certifikatem
Jedzenie? - plany żywieniowe opracowane przez dietetyka, dopasowane do uczestników i treningów, jedzenie super zdrowe, pyszne, kolorowe, z lokalnych eko upraw , ponadto konsultacje dietetyczne
Treningi? - skalowane dla uczestników i bardzo urozmaicone (np. tory boot camp, elementy tabaty, cross-fit, rozciaganie, trx, sekwencje bokserskie, gry zespołowe, t.obwodowy, kajaki, rowery)  
Atmosfera? - zespół mocna dopinguje, dla chętnych elementy rywalizacji, zmęczenie powoduje totalny reset bani - problemy dnia codziennego znikają i każdy zachowuje się jakby jakoś bardziej normalnie
Efekty? - bardzo dobre pod warunkiem, ze uczciwie "przepracowało" się cały obóz bo tego nie da się kupić, natomiast cały "system" jest ustawiony optymalnie i na pomiarach widać różnice, to co zaskoczyło mnie najbardziej to "kop" energii, który trwał circa 1.5 miesiąca po obozie - zapoczątkował on zmianę stylu życia, która kontynuuje do dziś.
Gorąco polecam każdemu kto chce poprawić zdrowie i czuć się po urlopie lepiej niż przed.

Przeczytaj:

https://www.foxbootcamp.pl/o-nas/opinie-o-nas

Atrakcje w okolicy

Zobacz jakie atrakcje czekają na Ciebie niedaleko naszego Ośrodka.

Sprawdź:

https://www.foxbootcamp.pl/atrakcje

Nie zwlekaj i nie odkładaj tego na później. Wczasy odchudzające w sezonie 2019 czekają.

Nasz plan treningowy i dieta przynoszą rezultaty!

Odchudzanie i poprawa kondycji to nasza specjalność.

Uwagi:

 1. 1. Cena zawiera podatek VAT.
 2. 2. Wczasy odchudzające rozpoczynają się w niedzielę kolacją serwowaną o godz. 18:00.
 3. 3. Istnieje możliwość przyjazdu 1 dzień wcześniej lub wyjazdu 1 dzień później (extra nocleg podlega dodatkowej opłacie).
 4. 4. Opłata klimatyczna wliczona jest w cenę pobytu.
 5. 5. Lista rzeczy do zabrania znajduje się pod poniższym linkiem: https://www.foxbootcamp.pl/co-ze-soba-zabrac

Wczasy odchudzające dla Ciebie!