Wczasy odchudzające FOX BOOT CAMP na Mazurach to pierwsze obozy w stylu boot camp stworzone dla wszystkich mających problem z motywacją, chcących zrzucić kilka kilogramów, albo po prostu zadbać o swoje zdrowie i kondycję.

Działamy już 7 rok. Odwiedź nas - PIONIERÓW, nie naśladowców.

Wczasy odchudzające FOX BOOT CAMP to wczasy, podczas których schudniesz, wysmuklisz sylwetkę oraz poprawisz kondycję i sprawność fizyczną. Pobyt u nas zmieni również Twoje podejście do sportu i zdrowego odżywiania. Uczestnicy naszych wczasów odchudzających wracają odmienieni fizycznie i mentalnie. Zmotywowani do działania i zmiany złych nawyków. Na Fox Boot Camp nauczysz się co jeść i jak ćwiczyć, aby cieszyć się zdrowiem i zgrabną sylwetką.

FOX BOOT CAMP na zawsze zmieni Twoje życie!

DLA KOGO WCZASY ODCHUDZAJĄCE FOX BOOT CAMP?

- dla wszystkich znudzonych siłownią i monotonnymi ćwiczeniami,

- dla osób szukających przyjemnego i skutecznego sposobu na pozbycie się zbędnych kilogramów, wysmuklenie sylwetki i poprawę kondycji,

- dla osób chcących zmienić swoje podejście do jedzenia, szukających inspiracji kulinarnych, interesujących się zdrową dietą i dietetycznymi nowinkami,

- dla wszystkich, którym brak motywacji, samodyscypliny i wytrwałości w osiągnięciu celu bycia FIT

- dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z regularnymi treningami, szukających wskazówek jak poprawnie ćwiczyć, jak wkomponować treningi w swój plan dnia.

- dla osób lubiących aktywność na świeżym powietrzu,

- dla szukających relaksu i oderwania się od codziennych problemów.

Mamy odpowiedz na Twoje potrzeby... WCZASY ODCHUDZAJĄCE FOX BOOT CAMP!

Wczasy odchudzające i kondycyjne na naszym obozie to:

- utrata zbędnych kilogramów

- poprawa sprawności fizycznej

- oczyszczanie organizmu z toksyn i złogów

- znaczna poprawa samopoczucia

- praktyczna wiedza na temat zdrowego żywienia

- początek zdrowego stylu życia

Podczas tygodniowego pobytu zapewnimy:

- zakwaterowanie (6 noclegów),

- wartościowe posiłki: (całodobowe wyżywienie: 3 główne posiłki, 3 przekąski , koktajle oczyszczające organizm + napoje w nieograniczonej ilości),

- analiza składu ciała + pomiary (na początku i końcu turnusu),

- przepisy na wszystkie dania serwowane na obozie,

- 12 tygodniowy plan treningowy,

- około 5 treningów dziennie,

- testy sprawnościowe,

- opiekę trenera,

- wsparcie emocjonalne,

- sprzęt do zajęć ruchowych,

- internet WIFI

Czego możesz oczekiwać?

MAŁE GRUPY: maksymalna liczba uczestników podczas obozu to 22 osoby. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić indywidualne podejście do uczestników i stworzyć rodzinną atmosferę. 2 trenerów na każdym treningu dba o dobrą motywację i poprawność wykonywania ćwiczeń.

100% ZAANGAŻOWANIA: chcemy abyś wyjechał/a od nas zadowolony/a, więc musimy zmotywować Cię do dania z siebie 100%. Sam przyjazd na obóz nie wystarczy. Musisz jeszcze chcieć ćwiczyć i dać z siebie wszystko. Jeśli masz takie nastawienie, my zajmiemy się resztą. Na rezultaty nie trzeba będzie długo czekać.

Sprawdź METAMORFOZY uczestników naszych wczasów odchudzających:

https://www.foxbootcamp.pl/metamorfozy

ZMIANA PODEJŚCIA DO SPORTU I JEDZENIA: nauczymy Cię jak efektywnie ćwiczyć i jak się odżywiać żeby pobudzić metabolizm, utrzymać szczupłą sylwetkę i odzyskać siły witalne. Nie tylko nauczymy Cię zdrowo gotować, ale również podzielimy się naszymi sekretami i przepisami na pyszne i zdrowe posiłki.

Różnorodna oferta aktywności fizycznej na świeżym powietrzu podczas pobytu na naszych wczasach odchudzających nie pozwoli Ci się nudzić, umocni siłę charakteru i pomoże osiągnąć długoterminowe cele.

Oferowane przez nas zajęcia ruchowe to między innymi: cross fit, body pump, trening obwodowy, zajęcia na piłkach, płaski brzuch i pośladki, joga, pływanie, nordic walking, jazda na rowerze, kick boxing, spływy kajakowe i wiele innych.

Przykładowy dzień zajęć znajdziesz :

https://www.foxbootcamp.pl/przyklad-dzien

Oto tylko niektóre zalety naszych wczasów odchudzających:

* intensywne spalanie tkanki tłuszczowej - dzięki oryginalnej kombinacji ćwiczeń, w trening zaangażowane są wszystkie mięśnie twojego ciała, które pracując równomiernie spalają tłuszcz.

* zwiększenie wydolności, wytrzymałość, szybkość i ogólnej sprawności fizycznej - boot camp to trening wytrzymałościowy na Mazurach, podczas którego przekroczysz granice własnego ciała.

* profesjonalny trening - dzięki obecności trenera będziesz wiedzieć, jak poprawnie wykonywać poszczególne ćwiczenia
* ćwiczenia w grupie - obecności innych osób wzmocni twoja motywacje do osiągnięcia celu.

 

Nie zwlekaj i nie odkładaj tego na później. Wczasy odchudzające w sezonie 2018 czekają.

Nasz plan treningowy i dieta przynoszą rezultaty!

Odchudzanie i poprawa kondycji to nasza specjalność.