Fox Boot Camp zlokalizowany jest w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w malowniczo położonej miejscowości Kruklanki. Sąsiedztwo jeziora Gołdapiwo i Puszczy Boreckiej nie tylko dodaje uroku, ale również sprawia, że mikroklimat okolicy jest iście uzdrowiskowy (co zostało potwierdzone przez komisję polską i niemiecką). Kilka kilometrów od ośrodka Fox Boot Camp znajduje się punkt, gdzie zarejestrowano najczystrze powietrze w Polsce (Diabla Góra).

Uczestnicy obozu mieszkają w pięknej nieruchomości położonej w otulinie lasu na działce o powierzchni 1,2 ha. Całość przeznaczona jest wyłącznie dla obozowiczów Fox Boot Camp.

Budynek Fox Boot Camp - to dwupiętrowa rezydencja. W budynku znajdują się pokoje 1 i 2-osobowe, każdy z osobną łazienką. W budynku TV, WiFi na terenie całego ośrodka. Na parterze znajduje się przestrzeń wspólna: kuchnia i salon z kominkiem z wygodnymi kanapami. Tutaj odbywają się także dyskusje, wieczorne pojedynki w gry planszowe, warsztaty edukacyjne oraz seanse filmowe.
Na terenie ośrodka nie brakuje też miejsc, w których można poczuć kontakt z naturą, poleżeć na leżaku w gąszczu różaneczników, poczytać książkę na przestronnym tarasie czy uciąć sobie drzemkę przy szumie strumyka i leśnych ptaków. A wszystko po to, by zmaksymalizować Twoją relaksację i wypoczynek.

Na terenie ośrodka znajdziesz:

Salon z kominkiem i wygodnymi kanapami

Przestronny taras z wypoczynkiem

Leżaki (w sam raz na popołudniową drzemkę czy kąpiele słoneczne)

Liczne ławki usytuowane w zacisznych miejscach, aby móc zakosztować ciszy i odosobnienia

Oczko wodne ze strumykiem

Prysznic ogrodowy

Boisko do siatkówki / plac do ćwiczeń

Tor przeszkód

Hala i namiot treningowy (korzystamy z niego w przypadku niepogody lub silnego słońca).

Miejsca parkingowe - bezpłatne, na ogrodzonej posesji.