NASZ ZESPÓŁ

Asia – dietetyczka i Robert – trener personalny. Pasjonaci sportu i zdrowego odżywiania. Cenne doświadczenie w branży fitness zdobyte za granicą, wykorzystali do stworzenia jedynego w swoim rodzaju obozu kondycyjno-odchudzającego w Polsce. W 8 lat zorganizowali ponad 170 turnusów i zmienili życie wielu ludzi, zaszczepiając w nich miłość do aktywności fizycznej i własnego ciała.

Fox Boot Camp jest owocem naszej miłości do sportu i zdrowego odżywiania. Obozy odchudzające i kondycyjne na Mazurach prowadzimy od 2012 roku. Do współpracy zaprosiliśmy NAJLEPSZYCH TRENERÓW w kraju, żeby zapewnić naszym gościom 100% profesjonalizmu, maksymalnie dobre wyniki osiągnięte w bezpieczny sposób

JOANNA

Dietetyk, psychodietetyk, współzałożycielka Fox Boot Camp

Zdrowe odżywianie jest moją pasją i kieruje moim życiem odkąd pamiętam. Wiem jaką moc ma jedzenie i cieszę się, że mogę się tą wiedzą podzielić z innymi.

Moją misją jest przekonanie uczestników, że schudnąć można nie tylko skutecznie, ale też zdrowo, smacznie i przyjemnie. Do tego dokładam porcję edukacji, najświeższych nowinek dotyczących zdrowego odżywiania i dużą porcję motywacji…bo chcieć to móc!

Komponując jadłospis na obozie, szczególną uwagę zwracam na to, by menu oparte było na ogólnodostępnych produktach oraz by posiłki były łatwe w wykonaniu. Uczestnicy wyjazdów wracają do domów z wiedzą, przepisami na dania i zakwasem na żytnie pieczywo, które mogą przygotować w domu.

ROBERT

Trener osobisty, instruktor fitness, licencjonowany instruktor spinning, instruktor kettlebell, założyciel Fox Boot Camp

Od 25 lat zajmuję się fitnessem – 5 lat amatorsko, 20 lat zawodowo. W latach 2002 – 2011 mieszkałem w Anglii. To właśnie tam zdobyłem wykształcenie trenerskie i doświadczenie w branży fitness. Ukończyłem kursy trenerskie: Gym Instructor, Fitness Instructor i Personal Trainer (YMCA LEVEL 1,2,3) i pracowałem w największych siłowniach (min. Virgin Active, LA Fitness). Pomagałem ludziom stracić lub przybrać na wadze, przygotowywałem programy treningowe i żywieniowe, przeprowadzałem testy sprawnościowe, zajęcia grupowe i treningi typu boot camp.

W 2015 r ponownie odwiedziłem Anglię by wziął udział w zajęciach szkoleniowych dla trenerów obozów typu boot camp prowadzonych przez brytyjskich żołnierzy piechoty morskiej (MARINES). Wiele elementów szkoleniowych MARINES pojawia się na treningach Fox Boot Camp.

Moim marzeniem zawsze było stworzenie własnego obozu sportowego. Pomaganie ludziom w osiąganiu ich celów, pokonywaniu słabości i świetne efekty jakie dzięki mojemu programowi treningowemu osiągają obozowicze daje mi olbrzymią satysfakcję. Jak widać marzenia się spełniają..

PATRYK

Trener personalny, trener przygotowania motorycznego, instruktor kulturystyki i fitness, instruktor kettlebell, dietetyk sportowy, doradca suplementacyjny

Sport to moje życie. Od młodych lat trenowałem lekkoatletykę oraz gry zespołowe. Obecnie 14 lat jestem związany ze sportami siłowymi w których staram się rozwijać jako właściciel siłowni, trener i zawodnik startując w zawodach wyciskania sztangi leżąc oraz szykując zawodników. Jestem również organizatorem zawodów w tej dyscyplinie. Jako zawodnik zdobyłem mistrzostwo Warmi i Mazur w wyciskaniu sztangi leżąc w kategorii junior do lat 23. Obecnie jestem w trakcie przygotowywania się do jesiennych Mistrzostw Polski.

Jako trener osobisty prowadzę treningi funkcjonalne, treningi obwodowe oraz zajęcia indywidualne. Uczestnicy obozu Fox Boot Camp mogą liczyć, że zapewnię im ostry wycisk i dużą dawkę endorfin i motywacji.

Z chęcią udzielę też porad treningowych, dietetycznych, odpowiem na pytania dotyczące suplementacji w sporcie. Porządny trening z dużą dawką pozytywnej energii – tego możecie spodziewać się na treningach ze mną!

JAKUB WOJTCZAK

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, trener biegania i triathlonu, certyfikowany terapeuta manualny według międzynarodowej koncepcji Maitland®
W swoim trenerskim CV mogę pochwalić się pięknymi metamorfozami osób, które wstały z fotela i startując od totalnego początku osiągnęły świetny poziom sportowy, wartościowe życiówki i złapały ogromną zajawkę na sportowy styl życia.
Prowadzę trenersko również doświadczonych sportowców z mocnymi życiówkami na ulicy, Age Grupersów regularnie meldujących się na pudle w zawodach triathlonowych, ambitnych kolarzy MTB i gravelowych, a także mocarnych ULTRASÓW specjalizujących się w świecie gór.
 
Jestem ambitnym biegaczem amatorem, najlepiej czującym się w terenie górskim, gdzie regularnie melduję się 'na pudle’ dużych imprez takich jak Łemkowyna Ultra Trail, czy Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich.
 
Jestem człowiekiem od zadań specjalnych – to jest od wyciągania ludzi z kontuzji i pomocy przy powrocie do sportu nawet trudnych przypadków.

PAWEŁ

Trener Personalny, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ze specjalizacją fitness i ćwiczenia siłowe, nurek i strażak zawodowy

Od dziecka byłem związany ze sportem. W młodzieńczych latach była to głównie piłka nożna oraz inne gry zespołowe, które uprawiałem do osiemnastego roku życia. Następnie postawiłem na trening siłowy i tak też ukierunkowałem wybór swoich studiów.
Trening jest dla mnie przyjemną rutyną, która pomaga mi trzymać dyscyplinę oraz spędzić czas w sposób aktywny, a także niweluje stres.  Aktualnie pomagam swoim podopiecznym w drodze do zwalczania kompleksów i dojścia do optymalnej formy. Przygotowuję także przyszłych funkcjonariuszy służb mundurowych do testów sprawnościowych.
W treningu ze swoimi kursantami zwracam uwagę głównie na sumienność, systematyczność, czerpanie satysfakcji z aktywności fizycznej i związanym z tym przełamywaniem własnych barier.
Uczestnicy obozu Fox Boot Camp mogą liczyć na to, że odpowiednio zmotywuję ich do ćwiczeń, które będą wykonywać poprawnie technicznie, przy dobrej muzyce, a trening skończą z uśmiechem na ustach.

KASIA

Instruktor rekreacji ruchowej, trener pole sport

Prowadząc zajęcia na obozie staram się pokazać uczestnikom, że do wykonania jakościowego treningu nie zawsze potrzebujemy specjalnej sali do ćwiczeń czy sprzętu, a także, że nigdy nie jest za późno na wdrożenie zdrowych nawyków treningowych.
Na moich treningach wykonujemy ćwiczenia pracując z masą własnego ciała. Staram się ukierunkować waszą pracę na dbałość o centrum, czyli mięśnie głębokie, których trening przyczynia się do poprawy wad postawy a także zapobiega powstawaniu kontuzji. Ćwiczenia różnicuję w zależności od waszego stopnia zaawansowania, nikomu nie będzie ani za łatwo ani za trudno. Na zajęciach ze mną nie zabraknie również ćwiczeń stabilizacyjnych i rozciągania.