NASZ ZESPÓŁ

Asia – dietetyczka i Robert – trener personalny. Pasjonaci sportu i zdrowego odżywiania. Cenne doświadczenie w branży fitness zdobyte za granicą, wykorzystali do stworzenia jedynego w swoim rodzaju obozu kondycyjno-odchudzającego w Polsce. W 8 lat zorganizowali ponad 170 turnusów i zmienili życie wielu ludzi, zaszczepiając w nich miłość do aktywności fizycznej i własnego ciała.

Fox Boot Camp jest owocem naszej miłości do sportu i zdrowego odżywiania. Obozy odchudzające i kondycyjne na Mazurach prowadzimy od 2012 roku. Do współpracy zaprosiliśmy NAJLEPSZYCH TRENERÓW w kraju, żeby zapewnić naszym gościom 100% profesjonalizmu, maksymalnie dobre wyniki osiągnięte w bezpieczny sposób

JOANNA

Dietetyk, psychodietetyk, współzałożycielka Fox Boot Camp

Zdrowe odżywianie jest moją pasją i kieruje moim życiem odkąd pamiętam. Wiem jaką moc ma jedzenie i cieszę się, że mogę się tą wiedzą podzielić z innymi.

Moją misją jest przekonanie uczestników, że schudnąć można nie tylko skutecznie, ale też zdrowo, smacznie i przyjemnie. Do tego dokładam porcję edukacji, najświeższych nowinek dotyczących zdrowego odżywiania i dużą porcję motywacji…bo chcieć to móc!

Komponując jadłospis na obozie, szczególną uwagę zwracam na to, by menu oparte było na ogólnodostępnych produktach oraz by posiłki były łatwe w wykonaniu. Uczestnicy wyjazdów wracają do domów z wiedzą, przepisami na dania i zakwasem na żytnie pieczywo, które mogą przygotować w domu.

ROBERT

Trener osobisty, instruktor fitness, licencjonowany instruktor spinning, założyciel Fox Boot Camp

Od 20 lat zajmuję się fitnessem – 5 lat amatorsko, 15 lat zawodowo. W latach 2002 – 2011 mieszkałem w Anglii. To właśnie tam zdobyłem wykształcenie trenerskie i doświadczenie w branży fitness. Ukończyłem kursy trenerskie: Gym Instructor, Fitness Instructor i Personal Trainer (YMCA LEVEL 1,2,3) i pracowałem w największych siłowniach (min. Virgin Active, LA Fitness). Pomagałem ludziom stracić lub przybrać na wadze, przygotowywałem programy treningowe i żywieniowe, przeprowadzałem testy sprawnościowe, zajęcia grupowe i treningi typu boot camp.

W 2015 r ponownie odwiedziłem Anglię by wziął udział w zajęciach szkoleniowych dla trenerów obozów typu boot camp prowadzonych przez brytyjskich żołnierzy piechoty morskiej (MARINES). Wiele elementów szkoleniowych MARINES pojawia się na treningach Fox Boot Camp.

Moim marzeniem zawsze było stworzenie własnego obozu sportowego. Pomaganie ludziom w osiąganiu ich celów, pokonywaniu słabości i świetne efekty jakie dzięki mojemu programowi treningowemu osiągają obozowicze daje mi olbrzymią satysfakcję. Jak widać marzenia się spełniają..

MAGDA

mgr wychowania fizycznego, trener personalny, trener biegowy, trener Runmageddon, instruktor siłowni, trener tenisa ziemnego

Sport towarzyszy mi od dziecka. Już w szkole podstawowej brałam udział we wszystkich możliwych międzyszkolnych zawodach sportowych. Od 9 lat moją największą pasją są biegi długodystansowe. Posiadam liczne osiągnięcia w tej dziedzinie, między innymi: I miejsce na Mistrzostwach Polski AZS w półmaratonie 2016, III miejsce na Mistrzostwach Polski AZS w półmaratonie 2017, III miejsce na Mistrzostwach Polski LZS w biegach przełajowych 2016, I miejsce w Półmaratonie Karkonoskim, 2x I miejsce w gnieźnieńskim półmaratonie, III miejsce w 9.PKO Poznań Półmaraton.

Prowadzę treningi dla biegaczy długodystansowych oraz biegaczy startujących w biegach z przeszkodami.

Na zajęciach Fox Boot Camp gwarantuję spory wycisk i dużą dawkę zabawy

PAWEŁ

mgr wychowania fizycznego, zawodowy żołnierz, trener jednostki Wojska Polskiego

Jestem wykwalifikowanym trenerem jednostki Wojska Polskiego w Giżycku. Dbam o kondycję i wytrzymałość żołnierzy. Wielokrotnie brałem udział w misjach pokojowych. Ukończyłem również kurs instruktora samoobrony, kurs walki w bliskim kontakcie. Wiele elementów treningu żołnierskiego wykorzystuję prowadząc treningi Fox Boot Camp. Dzielę się też wiedzą zdobytą na kursach samoobrony/kursach walki.

Jestem pasjonatem sportu i zdrowego trybu życia. W wolnych chwilach trenuje crossfit oraz wyskakuję na żagle (mam tytuł Mistrza Wojska Polskiego w Żeglarstwie Regatowym w 2014, 2015, 2016 roku).

PATRYK

trener personalny, doradca suplementacji i żywienia w sporcie

Sport to moje życie. Od dziecka brałem udział w zawodach piłki nożnej, koszykówki, piłki ręcznej i lekkoatletyki. Dziś jako trener osobisty prowadzę treningi funkcjonalne, treningi obwodowe oraz zajęcia indywidualne. Uczestnicy obozu Fox Boot Camp mogą liczyć, że zapewnię im ostry wycisk i dużą dawkę endorfin i motywacji.

Z chęcią udzielę też porady treningowej, dietetycznej, odpowiem na pytania dotyczące suplementacji w sporcie. Porządny trening z dużą dawką pozytywnej energii – tego możecie spodziewać się na treningach ze mną!

BEATA

mgr fizjoterapii, instruktor PILATES

Pracuję jako fizjoterapeutka, duże grono moich pacjentów stanowią sportowcy oraz osoby trenujące amatorsko. Stretching jest moją pasją i bardzo się cieszę, że mogę dzielić się swoimi umiejętnościami i wiedzą z osobami, które preferują ten rodzaj ruchu bądź potrzebują go do uzupełniania planów treningowych m.in. aby zapobiec kontuzjom i zachować odpowiednią mobilność ciała.

Pilatesem interesuję się od kilku lat, jestem instruktorką tej metody. Prowadzę zajęcia z dużym powodzeniem i zainteresowaniem wśród osób które chcą poprawić elastyczność, siłę, równowagę i świadomość swojego ciała”. Cieszę się, że po ostrym treningu na obozie Fox Boot Camp będę mogła pomóc uczestnikom głęboko się rozciągnąć i ulżyć w napięciu mięśni.