NASZ ZESPÓŁ

Asia – dietetyczka i Robert – trener personalny. Pasjonaci sportu i zdrowego odżywiania. Cenne doświadczenie w branży fitness zdobyte za granicą, wykorzystali do stworzenia jedynego w swoim rodzaju obozu kondycyjno-odchudzającego w Polsce. W 8 lat zorganizowali ponad 170 turnusów i zmienili życie wielu ludzi, zaszczepiając w nich miłość do aktywności fizycznej i własnego ciała.

Fox Boot Camp jest owocem naszej miłości do sportu i zdrowego odżywiania. Obozy odchudzające i kondycyjne na Mazurach prowadzimy od 2012 roku. Do współpracy zaprosiliśmy NAJLEPSZYCH TRENERÓW w kraju, żeby zapewnić naszym gościom 100% profesjonalizmu, maksymalnie dobre wyniki osiągnięte w bezpieczny sposób

JOANNA

Dietetyk, psychodietetyk, współzałożycielka Fox Boot Camp

Zdrowe odżywianie jest moją pasją i kieruje moim życiem odkąd pamiętam. Wiem jaką moc ma jedzenie i cieszę się, że mogę się tą wiedzą podzielić z innymi.

Moją misją jest przekonanie uczestników, że schudnąć można nie tylko skutecznie, ale też zdrowo, smacznie i przyjemnie. Do tego dokładam porcję edukacji, najświeższych nowinek dotyczących zdrowego odżywiania i dużą porcję motywacji…bo chcieć to móc!

Komponując jadłospis na obozie, szczególną uwagę zwracam na to, by menu oparte było na ogólnodostępnych produktach oraz by posiłki były łatwe w wykonaniu. Uczestnicy wyjazdów wracają do domów z wiedzą, przepisami na dania i zakwasem na żytnie pieczywo, które mogą przygotować w domu.

ROBERT

Trener osobisty, instruktor fitness, licencjonowany instruktor spinning, instruktor kettlebell, założyciel Fox Boot Camp

Od 25 lat zajmuję się fitnessem – 5 lat amatorsko, 20 lat zawodowo. W latach 2002 – 2011 mieszkałem w Anglii. To właśnie tam zdobyłem wykształcenie trenerskie i doświadczenie w branży fitness. Ukończyłem kursy trenerskie: Gym Instructor, Fitness Instructor i Personal Trainer (YMCA LEVEL 1,2,3) i pracowałem w największych siłowniach (min. Virgin Active, LA Fitness). Pomagałem ludziom stracić lub przybrać na wadze, przygotowywałem programy treningowe i żywieniowe, przeprowadzałem testy sprawnościowe, zajęcia grupowe i treningi typu boot camp.

W 2015 r ponownie odwiedziłem Anglię by wziął udział w zajęciach szkoleniowych dla trenerów obozów typu boot camp prowadzonych przez brytyjskich żołnierzy piechoty morskiej (MARINES). Wiele elementów szkoleniowych MARINES pojawia się na treningach Fox Boot Camp.

Moim marzeniem zawsze było stworzenie własnego obozu sportowego. Pomaganie ludziom w osiąganiu ich celów, pokonywaniu słabości i świetne efekty jakie dzięki mojemu programowi treningowemu osiągają obozowicze daje mi olbrzymią satysfakcję. Jak widać marzenia się spełniają..

PATRYK

Trener personalny, trener przygotowania motorycznego, instruktor kulturystyki i fitness, instruktor kettlebell, dietetyk sportowy, doradca suplementacyjny

Sport to moje życie. Od młodych lat trenowałem lekkoatletykę oraz gry zespołowe. Obecnie 14 lat jestem związany ze sportami siłowymi w których staram się rozwijać jako właściciel siłowni, trener i zawodnik startując w zawodach wyciskania sztangi leżąc oraz szykując zawodników. Jestem również organizatorem zawodów w tej dyscyplinie. Jako zawodnik zdobyłem mistrzostwo Warmi i Mazur w wyciskaniu sztangi leżąc w kategorii junior do lat 23. Obecnie jestem w trakcie przygotowywania się do jesiennych Mistrzostw Polski.

Jako trener osobisty prowadzę treningi funkcjonalne, treningi obwodowe oraz zajęcia indywidualne. Uczestnicy obozu Fox Boot Camp mogą liczyć, że zapewnię im ostry wycisk i dużą dawkę endorfin i motywacji.

Z chęcią udzielę też porad treningowych, dietetycznych, odpowiem na pytania dotyczące suplementacji w sporcie. Porządny trening z dużą dawką pozytywnej energii – tego możecie spodziewać się na treningach ze mną!

JAKUB WOJTCZAK

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, trener biegania i triathlonu, certyfikowany terapeuta manualny według międzynarodowej koncepcji Maitland®
W swoim trenerskim CV mogę pochwalić się pięknymi metamorfozami osób, które wstały z fotela i startując od totalnego początku osiągnęły świetny poziom sportowy, wartościowe życiówki i złapały ogromną zajawkę na sportowy styl życia.
Prowadzę trenersko również doświadczonych sportowców z mocnymi życiówkami na ulicy, Age Grupersów regularnie meldujących się na pudle w zawodach triathlonowych, ambitnych kolarzy MTB i gravelowych, a także mocarnych ULTRASÓW specjalizujących się w świecie gór.
 
Jestem ambitnym biegaczem amatorem, najlepiej czującym się w terenie górskim, gdzie regularnie melduję się 'na pudle’ dużych imprez takich jak Łemkowyna Ultra Trail, czy Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich.
 
Jestem człowiekiem od zadań specjalnych – to jest od wyciągania ludzi z kontuzji i pomocy przy powrocie do sportu nawet trudnych przypadków.

PAWEŁ

mgr wychowania fizycznego, zawodowy żołnierz, trener jednostki Wojska Polskiego

Jestem wykwalifikowanym trenerem jednostki Wojska Polskiego w Giżycku. Dbam o kondycję i wytrzymałość żołnierzy. Wielokrotnie brałem udział w misjach pokojowych. Ukończyłem również kurs instruktora samoobrony, kurs walki w bliskim kontakcie. Wiele elementów treningu żołnierskiego wykorzystuję prowadząc treningi Fox Boot Camp. Dzielę się też wiedzą zdobytą na kursach samoobrony/kursach walki.

Jestem pasjonatem sportu i zdrowego trybu życia. W wolnych chwilach trenuje crossfit oraz wyskakuję na żagle (mam tytuł Mistrza Wojska Polskiego w Żeglarstwie Regatowym w 2014, 2015, 2016 roku).