DIETA

Dieta na obozie kondycyjnym i odchudzającym

Zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta to klucz do zdrowia i bardzo ważny element programu treningowego. Jest ona starannie dopasowana do ilości, rodzaju oraz intensywności ćwiczeń. Fox Boot Camp to codzienny, wzmożony wysiłek na świeżym powietrzu. W takich warunkach bardzo szybko wzrasta zapotrzebowanie organizmu na substancje odżywcze. Siłę i energię do treningu zapewni Ci specjalna dieta opracowana przez Gillian McKeith. Zawiera ona odpowiednią proporcję witamin, mikroelementów oraz innych cennych składników. Dieta Fox Boot Camp to nisko przetworzona dieta oparta na produktach superfoods. Obfituje ona w warzywa, owoce, orzechy, pestki, rośliny strączkowe, pełnowartościowe białko i pełnoziarniste produkty zbożowe. Odpowiednio dobrane produkty oraz sposób ich przygotowania mają za zadanie jak najlepiej wspomagać Cię w Twoim treningu. Nie musisz się obawiać, że podczas naszego obozu będziesz głodować. Udowodnimy Ci, że zdrowe jedzenie może być bardzo pożywne i smaczne.
Dieta Fox Boot Camp w połączeniu z naszym specjalnym programem treningowym to szybki i skuteczny sposób na schudnięcie bez ryzyka efektu jo-jo.

Jeśli Twoim celem jest poprawa kondycji, budowa masy mięśniowej i nie interesuje Cię utrata wagi – możesz liczyć na zwiększoną kaloryczność/większe porcje. Wielkość posiłków będzie dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jeśli masz specjalne wymagania dotyczące swojej diety lub też alergie pokarmowe, prosimy poinformuj nas o tym przed przyjazdem na obóz. Postaramy się zaspokoić wszystkie wymagania żywieniowe, a w razie potrzeby dostosujemy nasze menu do Twoich indywidualnych potrzeb.

W przypadku eliminacji 1 składnika (np. mięso)  – dopłata 100 zł. W przypadku eliminacji 2 składników (np. mięso, ryby)  – dopłata 200 zł. W przypadku eliminacji 3 i 4 składników (np. gluten, laktoza, papryka, jabłko) – dopłata 300 zł

UWAGA: MAKSYMALNA LICZBA WYKLUCZONYCH SKŁADNIKÓW – 4.

Poniższy jadłospis da Ci przedsmak posiłków serwowanych na naszym obozie.

PRZYKŁADOWE POSIŁKI

PORANNY IZOTONIK

Szklanka wody z cytryną, miodem i solą himalajską

ŚNIADANIE

Omlet z pieczarkami, papryką, wędzonym łososiem, szpinakiem i świeżymi ziołami

KOKTAJL OCZYSZCZAJĄCY

Pożywny i smaczny koktajl oczyszczający z sezonowych owoców

OBIAD

Pieczona pierś z indyka z bukietem warzyw i brązowym ryżem

PRZEKĄSKA

Krążki batata z awokado i granatem

KOLACJA

Grillowany łosoś z warzywami