F.A.Q

Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli chcesz nas o coś zapytać, nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Jednak wcześniej przeczytaj nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Obozy zawsze zaczynają się w niedzielę. Zapraszamy od godziny 15:00. Kolacja powitalna rozpoczyna się w niedzielę o 18:00, więc w miarę możliwości prosimy aby przyjechać na tyle wcześnie, by móc uczestniczyć w kolacji. Zostaną wtedy przekazane Państwu wszystkie sprawy organizacyjne związane z pobytem na obozie.

Obozy kończą się w sobotę około południa. W sobotę rano każdy ma indywidualne spotkanie z trenerem podczas którego ponownie dokomujemy pomiarów, o 8:45 – śniadanie, o 9:30 – trening, o 11:00 – przekąska, o 12:00 – wykwaterowanie.

Kobiety i mężczyźni w każdym wieku, rozmiarze i o różnej sprawności fizycznej. Nasz obóz jest idealną alternatywą dla znudzonych zajęciami na siłowni, poszukujących dyscypliny i porządnego wycisku.

Tak. Zajęcia są przygotowane w taki sposób, żeby mogły wziąć w nich udział zarówno osoby, które nie mają najlepszej kondycji, jak i takie, które są bardzo sprawne fizycznie. Dla tych, którzy chcieliby do nas przyjechać, ale obawiają się, że ich słaba kondycja dyskwalifikuje ich udział, stworzyliśmy turnusy o mniejszej intensywności.

Treningi są bardzo zróżnicowane, więc nie musisz się martwić, że znudzisz się powtarzaniem tych samych sekwencji. Zestaw ćwiczeń jest tak dobrany, aby każda partia mięśni była w ruchu każdego dnia. Oferujemy między innymi: trening cross fit, trening na torze przeszkód, trening obwodowy, kick boxing, spływy kajakowe, pływanie (dla chętnych), płaski brzuch, nordic walking, jazdę na rowerze, aerobik i wiele innych.

OCZYWIŚCIE! Bez względu na to czy pada deszcz, wieje wiatr czy świeci słońce, uczestnicy obozu ćwiczą! Nie uznajemy żadnych wymówek. Nie odwołujemy treningów ze względu na złą pogodę.

Zakwasy pojawiają się zazwyczaj w przeciągu 24 – 48 godzin po wysiłku fizycznym. Jak sobie najlepiej z tym poradzić? Rekomendujemy delikatne rozciąganie mięśni i masaż bolących części ciała. Ból powinien przejść w ciągu 3-5 dni. Ból mięśni nie jest wystarczającym pretekstem do zaprzestania treningu, więc nie licz na to, że damy Ci odpocząć.

Powinnaś wziąć wygodny strój sportowy (najlepiej kilka par koszulek, spodenek bądź spodni dresowych). Radzimy nie brać drogich ubrań, gdyż podczas treningów możesz się bardzo ubrudzić w błocie, trawie, itp. Zalecamy również zabranie 2 par obuwia sportowego, kurtki przeciwdeszczowej, stroju kąpielowego. Pełna lista rzeczy do zabrania znajduje się w zakładce 'PRZYDATNE INFORMACJE – Co zabrać’.

Niestety, w powyższych przypadkach musisz się liczyć z utratą pieniędzy.

Jeśli poinformujesz nas o chęci zrezygnowania z obozu na dłużej niż 12 tygodni przed planowanym przyjazdem – zwrócimy Ci 100% poniesionych kosztów. Jeśli okres wypowiedzenia będzie krótszy – naliczone będą opłaty zgodne z zapisami punktu 6 regulaminu. W przypadku chęci przełożenia terminu na inny – w miarę wolnych miejsc będziemy starali się zaproponować alternatywny termin. Warunkiem jest jednak poinformowanie nas o chęci przyjazdu w innym terminie na nie krócej niż 7 tygodni przed planowanym rozpoczęciem obozu.

Tak. Prosimy, aby uczestnicy obozu skonsultowali swoje uczestnictwo z lekarzem. Opinia lekarza nie jest obowiązkowym wymogiem, niemniej zdecydowanie zalecana szczególnie w przypadku osób po ciężkich operacjach bądz borykających się z przewlekłymi schorzeniami.

Tak. Dla wszystkich zainteresowanych samymi treningami mamy specjalną ofertę – jednodniowe obozy. Jeśli interesują się szczegóły skontaktuj się z nami.