Boot Camp to nazwa określająca program szkoleniowy jakiemu poddawani byli rekruci wojskowi armii amerykańskiej. Bardzo intensywne i ciężkie treningi trwające czasami kilkanaście godzin dziennie zakładały trening bez względu na utrudniające ćwiczenia warunki pogodowe takie jak deszcz, śnieg czy upały.  Program przynosił nie tylko niesamowite rezultaty kondycyjne i ogólnorozwojowe, ale pomagał rekrutom przekraczać granice własnej wytrzymałości i kształtował siłę charakteru.
 

“Stworzyliśmy na Mazurach miejsce, które dla wielu osób jest początkiem nowego, lepszego życia. Wracają do siebie o kilka, czasami kilkanaście kilogramów lżejsi, z widoczną zmianą w wyglądzie ale to na czym nam najbardziej zależy - z wiedzą jak się odżywiać i trenować, by uniknąć efektu jo-jo. Dzięki temu unikają znanych z poprzednich diet rozczarowań i ciągłego zaczynania wszystkiego od początku” wyjaśnia Joanna Lis, prowadząca razem z mężem FOX BOOT CAMP obozy odchudzające i kondycyjne w Kruklankach na Mazurach.

Uczestnicy kolejnych turnusów wczasów odchudzających trafiają na FOX BOOT CAMP dzięki opiniom i poleceniom osób, które już odwiedziły mazurski ośrodek w Kruklankach. Najczęściej mają za sobą wiele lat testowania różnych metod odchudzających.

“Na informacje o wczasach odchudzających i obozach kondycyjnych organizowanych przez Asię i Roberta trafiłem w internecie w trudnym dla mnie momencie. Kilkanaście kilogramów nadwagi, coraz częstsze problemy zdrowotne, a wokół koledzy i znajomi których porwała moda na bieganie maratonów Ja też tak chciałem! “ mówi Adrian, 35 letnie manager z Lublina. Od 2016 roku Adrian zmienił swoją sylwetkę, zmniejszył wagę z ponad 90 kg do 79 i ma za sobą już dwa maratony. Kontynuuje zalecenia dietetyczne przekazane podczas FOX BOOT CAMP

“ Układając obozowe menu starałam się oprzeć je na produktach łatwo dostępnych, które można przygotować w mało skomplikowany sposób. Obozowicze wyjeżdżają z wiedzą, zdrowymi przepisami i zakwasem na chlebek żytni, który większość piecze własnoręcznie po powrocie do domu" - dodaje Joanna Lis, odpowiedzialna w FOX BOOT CAMP za odżywianie uczestników i planowanie indywidualnych diet.

FOX BOOT CAMP to nie zwykłe wczasy odchudzające. W ofercie są także obozy kondycyjne dla osób aktywnych, które właśnie na Mazurach chcą przygotować się do kolejnego sezonu narciarskiego lub pod okiem trenera personalnego przepracować okres przygotowawczy do maratonu.